I. Rozchod podľa znamení zverokruhu

Rozchod, vzťahy, láska, dvaja, problémy vo vzťahu

Každé znamenie má svoj osobitý štýl, ako ukončiť vzťah. Sedí to na vás?

Aj keď každý vzťah (rovnako ako ľudia v ňom)  je iný, existujú určité vzorce správania, ku ktorým inklinujú príslušníci narodení v rovnakom znamení. Podobne je to i s rozchodom.

Baran

Barani majú nemilosrdné rozchody. Jednoducho po veľkom boji niekoho odstránia zo svojho života. Aj keď máte k tomu prirodzený sklon, skúste to pokojnejšie. Predtým, ako sa chcete s niekym rozísť, doprajte si od neho pauzu a počkajte deň, dva, kým vzťah ukončíte. Uistite sa tak, či chcete dať vášmu partnerovi naozaj zbohom, aby ste to neskôr neoľutovali. 

Baran, horoskop
Thinkstock

Býk

Neradi sa do niečoho ponáhľate. A to je v poriadku. Namiesto toho chcete mať čas na to, aby ste zistili, či je rozchod naozaj to správne, čo chcete. Akonáhle ste sa rozhodli a povedali svojmu bývalému zbohom, často začnete pochybovať a rozmýšľate, že uzatvoríte dohodu. Vždy sa však uistite, že bude výhodná pre obe strany.

Býk, znamenia zverokruhu,
Thinkstock

Blíženci

Nie je žiadnym prekvapím, že rozchod s Blížencami je zakaždým iný a má veľa podôb. Od pokojného priateľského ukončenia vzťahu, až po hysterické scény. Najviac vám však vyhovuje rozhovor. Potrebujete sa porozprávať s tým druhým o svojich pocitoch a príčinách rozpadu vzťahu. Akonáhle to urobíte, budete sa cítiť lepšie.

Blíženci, horoskop
Thinkstock

Rak

Máte tendenciu zostávať vo vzťahu, aj keď veci nefungujú. A keď sa konečne rozhodnete pre jeho ukončenie, je to pre vás bolestivý zážitok. Dôležité je, aby ste si uvedomili v týchto chvíľach jednu vec. A to, že ste urobili všetko, čo ste mohli, ale jednoducho ste nedostali to, čo ste potrebovali späť. Vezmite si čas a zvážte rozchod počas večere alebo v inej situácii, kde je menej pravdepodobné, že budete plakať. 

Znamenia zverokruhu, horoskop
Thinkstock

Lev

Lev si veľmi dobre uvedomuje, kedy sa cíti zle vo vzťahu a chce sa uistiť, že ten druhý to vie. Preto je pre vás najdôležitejšie hovoriť o tom, prečo vám to už spolu nefunguje. Tip pre vás. Nemusíte len vy vymenovávať svoje sťažnosti. Pustite k slovu aj druhú stranu a nechajte jej priestor na vyjadrenie. Možno budete prekvapení partnerovým pohľadom na celú záležitosť. 

Lev, horoskop
Thinkstock

Panna

Iste, vzťahy sú ovplyvnené emóciami, ale pokiaľ ide o rozchod, ste absolútne analytickí a praktickí. Koniec koncov, ak chcete jednu vec a váš partner chce niečo úplne iné, jednoducho nemá zmysel byť spolu. Niekedy však často ustupujete druhým. Posaďte sa spolu a uznajte, že ste tvrdo pracovali na udržaní vašej lásky, ale veci nefungujú a už si viac nerozumiete. Budete sa cítiť lepšie po vysvetlení vašich pocitov.

Znamenie Panna, horoskop
Thinkstock

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk