Ročný horoskop na rok 2021, časť II.

horoskop na rok 2021
Zdroj foto: Pixabay

Zistite, čo vám prinesú nasledujúce mesiace. Prinášame vám ročný horoskop na rok 2021.

Ročný horoskop Panna

Rok 2020 bol pre znamenie Panna dosť bojovným rokom. Nekompromisne ste si razili cestu vpred a každý, kto vám skrížil cestu, nemal šancu vám odporovať. Presne ako Viking dobyvateľ. A čo ste vlastne milé Panny dobyli? Pre rôzne Panny to boli rôzne veci. Niektorí z vás si vo svojej práci konečne získali rešpekt, ktorý si zaslúžili. Niektorí z vás konečne našli lásku, ktorú hľadali po celé roky.

Ale každá jedna Panna urobila pokrok, ktorý potrebovala, aby dosiahla to, čo chce. Kam teda ďalej môžete ísť? ….. viac tu…. 

Ročný horoskop Váhy

Pre ľudí narodených v znamení Váhy znamenal rok 2020 veľkú školu života. Bola to pre vás dobrá skúsenosť a veľa ste sa naučili. Teraz to budete môcť posunúť ďalej.  V roku 2021 sa stane znamenie Váhy pre ľudí vo svojom okolí veľkou oporou. No nebojte sa, myslí sa i na vás. Rok 2021 je ten, kedy si prídete na svoje a stanete sa hviezdou tímu.

V januári každý po ťažkom roku zatúži po prestávke. Vaši priatelia i rodina budú potrebovať niekoho, o koho sa…. viac tu:

Ročný horoskop Škorpión

Rok 2021 bude znamenie Škorpión charakterizovať jedno slovo,  a to rodina. Môže to pre vás znamenať veľa vecí. Záleží, kde sa v živote nachádzate. Možno si zakladáte rodinu, možno spoznáte svoju životnú lásku, alebo sa k vám vráti stratený člen rodiny, ktorý s vami prerušil kontakty. Alebo spoznáte vzdialenejších príbuzných, ktorí váš život zaujímavo obohatia.

Do znamenia Škorpión navyše vstupuje… viac tu:

Ročný horoskop Strelec

Milí Strelci, premenili ste sa minulý rok z chaotického človeka slobodného ducha na niekoho, kto je o niečo spoľahlivejší ?  Vašu osobnosť to však nezmenilo. Len ste zistili, že niekedy sa oplatí zachovať chladnú hlavu a značne vám to uľahčí život. Bolo to životné zistenie, ktoré ponúka rovnováhu medzi slobodným duchom a spoľahlivosťou, a vášnivo ste sa ním riadili. A v roku 2021 táto  rovnováha bude podrobená mnohým skúškam.

V januári a vo februári bude ľuďom narodeným v znamení Strelec veľmi zaťažko udržať…viac tu:

Ročný horoskop Kozorožec

Ľudia narodení v znamení Kozorožec po obrovskom období osobného rastu majú v roku 2021 úžasnú príležitosť. Tento čas využijete na to, aby ste celý tento rast podrobili skúške. Predstavte si rok 2021 ako laboratórnu súčasť hodiny prírodovedy: rok 2020 bol časom teoretického vyučovania a teraz je čas na praktické experimentovanie.

Stanete sa laboratórnou pokusnou krysou sami sebe. Aj keď to neznie veľmi lákavo, nakoniec budete mať z toho…viac tu:

Ročný horoskop Vodnár

Pre ľudí narodených v znamení Vodnár znamenal minulý rok veľa chaosu. Tento rok to bude iné. Vplyv hviezd vnesie do vašich životov istú štruktúru a organizovanosť. A zmení sa ešte niečo. Kým vašou doterajšou mantrou bolo – plávať s prúdom, v nasledujúcich mesiacoch to tak nebude. Táto dokonalá stratégia prežitia je síce pre vás veľmi potrebná… Ale čas len na prežitie sa skončil. Teraz je čas, aby ste naplno žili. Neznie to sľubne?

Na začiatku roka (zhruba od januára do konca marca) vrhá Mars na vaše znamenie silný…viac tu:

Ročný horoskop Ryby

Rok 2020 napáchal škody v každom znamení. Ani vy ste nevyviazli bez ujmy. Dokonca za posledných dvanásť mesiacov to na vás platilo dvojnásobne. Znamenie zverokruhu Ryby zažilo najviac skúšok a trápení. Nečakajte však, že dostanete za to medailu alebo niečo podobné. Znamená to, že by ste si mali vážiť samých seba za to, čo ste prekonali. Buďte k sebe milší ako obvykle. No a práve to je pre vás jedna z najťažších vecí. Pre znamenie Ryby sú tu v roku 2021 prichystaní pomocníci – Venuša a Mars. Prinesú vám energiu a môže vás tiež zasiahnuť vlna emócií. Avšak mali by ste byť na to pripravení a otvoriť svoje srdce.

Do nového roka by ste mali vstúpiť plní elánu a sebadôvery, pripravení čeliť…viac tu:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk