Ročný horoskop na rok 2021, časť I.

ročný horoskop na rok 2021
Foto: Pixabay

Bude tento rok lepší ako ten minulý? Spoznajte ročný horoskop na rok 2021.

Ročný horoskop Baran

Rok 2021 pre ľudí narodených v znamení  Baran môže znamenať istú zmenu. Ak ste sa narodili v tomto období roka, ste zvyknutí viesť, avšak nasledujúci rok do vášho života prichádza niekto, koho sa oplatí nasledovať. Na jar vstúpi do vášho znamenia  Jupiter, ktorý si od vás zoberie veľa energie. Nevnímajte to však ako negatívum, ale ako priestor na oddych.

V januári sa ocitnete v situácii, ktorá bude pre vás…… viac tu:

Ročný horoskop Býk

Narodili ste sa pod znamením zverokruhu Býk? Tak potom bude rok 2021 pre vás zaujímavým rokom. Toto je skvelý prechodný čas, čas na zmeny. Nezáleží na tom, koľko máte rokov alebo čo ste nedávno zažili. Konečne sa veci posunú, možno pomaličky alebo možno masívne. A táto zmena nebude čakať na to, či ste na ňu pripravení alebo nie.  Skúste sa na to pripraviť.

V januári to začne zmenou vizáže. Máte pravdu: je čas na…. viac tu:

Ročný horoskop Blíženci

Ľudia, ktorí sa narodili pod znamením Blíženec majú v posledných rokoch pocit, akoby im úspech stále unikal. To však neznamená, že ste nič nedokázali, alebo že ste toho nedosiahli veľa. No aj keď mnohí z vás boli silní a úspešní, stále nedosiahli to najdôležitejšie. Pocit spokojnosti a vyrovnanosti. Iné to nebude ani v roku 2021. Vykročíte po kalnej ceste do výšok, ktoré zatiaľ zostávajú pre vás nepochopené.

Rok 2021 má však pre ľudí narodených v znamení Blíženec  jedno veľké … viac tu:

Ročný horoskop Rak

Rok 2020 bol pre Rakov plný obmedzení a komplikovaných situácií. No však  čo vás nezabije, to vás predsa posilní. Často vám pomohol váš nadhľad a zmena perspektívy. Ak ste sa z uplynulého roka poučili, budete v roku 2021 len rásť. Ak nie, máte šťastie. Vesmír vám dáva možnosť nápravy.

Rok  2021 bude pre ľudí narodených v znamení Rak letnou školou pre … viac tu:

Ročný horoskop Lev

Ľudia narodení v znamení  Lev sa v roku 2020 dozvedeli o sebe veľké množstvo vecí.   Je pravda, že to neboli len ľudia, ktorí by spievali vaše chvály. Nastavili vám zrkadlo celkom blízko a vy ste videli každú škvrnu na vašej pokožke, každú vrásku. Museli ste sa pozrieť sami sebe do očí a vyrovnať sa s tým, kto ste. To však neznamená, že ste na zlej ceste. Rok 2021 je pre Levov pokračovaním. Môžete sa dostať  všade, kam chcete, a to aspoň o krok  ďalej.

Pre Levov to znamená, že január je ideálnym časom na to, aby sa … viac tu: viac tu: 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk