Riešenie pre suchú kožu od BI-OILu!

masky a zábaly na pleť
Krása skrytá v prírode: Ako si pripraviť masku alebo zábal? Thinkstock

Bi-Oil je najpredávanejším výrobkom na jazvy a strie v 26 krajinách. Rok 2019 je však prelomový. Bi-Oil už nebude značkou jedného produktu. Od tohto roku chce byť Bi-Oil celosvetovo jednotkou v starostlivosti o pokožku. Radi by sme vám predstavili prvý krok k dosiahnutiu tohto cieľu.

Trápi vás suchá koža? Nie ste sami! S týmto nepríjemným stavom pokožky bojujú milióny ľudí na celom svete a väčšina z nich sa nezaobíde bez pravidelného používania produktov určených na tento problém. Aby sme si starostlivosť o suchú kožu priblížili, je potrebné si urobiť malý výlet do histórie. V podstate už od nepamäti sa v starostlivosti o pokožku používali oleje. Ale zhruba pred 100 rokmi sa všetko zmenilo rozšíreným používaním emulgátora, ktorý umožnil skombinovanie oleja a vody, čím vznikol krém.

Väčšina zákazníkov si krémy, telové mlieka a maslá zamilovala. A tak začali oleje postupne miznúť a krémy zaujali miesto na výslní v oblasti starostlivosti o pokožku. Ich dominancia bola natoľko výrazná, že nikto nespochybňoval fakt, že sú z veľkej väčšiny tvorené práve vodou, neraz to býva až 70 % zloženia. Pri kontakte s pokožkou sa ale voda vyparí a produkt tak pre ňu neprináša žiadny dlhodobý efekt.

Bi oil gel pro suchou kuzi 100 ml_1195eur.jpeg

Bi-Oil s hrdosťou oznamuje uvedenie novinky s prelomovým zložením, v ktorom unikátne nahradzuje vodu olejom. Vďaka tomu vzniká 100% aktívny produkt.

Predstavujeme Bi-Oil Gél pre suchú kožu

Druhý produkt značky Bi-Oil je novou generáciou starostlivosti o suchú kožu. Bi-Oil Gél pre suchú kožu obsahuje minimálne množstvo vody – len 3 %, čo je dostatočné množstvo pre rozpúšťanie zvlhčovadiel. Tie na seba viažu vodu v okolí a vonkajších vrstvách kože. Pokiaľ ale máte suchú kožu, ochranná olejová vrstva na jej povrchu nepracuje tak, ako by mala, a dochádza k úniku vlhkosti. Práve tomu olejová zložka v Géle pre suchú kožu zabraňuje. Olejová zložka je tvorená nie len Bi-Oilom, ako ho poznáte, ale tiež bambuckým maslom a ďalšími olejmi. Gél je vhodný aj pre citlivú pokožku pretože je nekomedogénny.

Používatelia telových mliek, krémov a masiel sú pri týchto produktoch zvyknutí aplikovať veľké množstvo na pokrytie požadovanej oblasti pokožky. Avšak pri Bi-Oil Géle pre suchú kožu budete potrebovať len zlomok tohto množstva práve vďaka unikátnemu zloženiu na báze oleja, čo potvrdzuje aj 96 % účastníkov spotrebiteľskej štúdie.

Zákazníkov poteší aj úsporne vytvorený obal novinky od Bi-Oilu, ktorý nie je väčší ako je nutné. Nie je zbytočne zväčšený dvojitými stenami ani dnom a neschováva sa ani vo veľkej kartónovej krabici. Takže aj keď sa to možno nezdá, tak 50 ml Bi-Oil Gélu pre suchú kožu má úplne rovnaký obsah ako váš pleťový krém.

Bi-Oil so svojou unikátnou novinkou podáva pomocnú ruku všetkým, ktorí na suchú kožu vyskúšali už všetko možné, ale ich trápenie stále pretrváva. Je čas na zmenu, na niečo inovatívne, čas na Bi-Oil Gél pre suchú kožu!

Bioil.jpg

Čo ste o Bi-Oil Géle pre suchú kožu nevedeli:

  • Unikátne zloženie (100% aktívny produkt)
  • jednoducho sa aplikuje
  • stačí malé množstvo pre viditeľný výsledok
  • ľahko sa vstrebáva do kože
  • okamžite hydratuje
  • pocit zlepšenia kože a jej vzhľadu už po dvoch týždňoch používania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk