Raňajky u Tiffanyho sú teraz realitou!

Img_4521.jpg
Zdroj: Tiffany & Co.

Pred pár týždňami sme vás oboznámili s radou doplnkov do domácnosti, ktorú predstavilo šperkárstvo Tiffany & Co. Ich ďalšou perlou sú raňajky, ktoré si už u nich môžete vychutnať!

Na 4. poschodí ich najznámejšej predajne na Piatej Avenue sa rozhodli otvoriť kaviareň. New Yorkčanky, ako aj návštevníčky z celého sveta nájdu v tzv. „Blue Box Café“ francúzsku klasiku vo podobe croisantu a kávy, ktorú si po novom môžu vychutnať z porcelánu v ikonickej „tiffany blue“ farbe.

Eugkbvsktfxhclyppvybvw.1280jej t l je nesmrte n.jpg
Zdroj: Pinterest

Sen obdivovateľky Audrey Hepburn sa stáva skutočnosťou.

Už žiadne papierové hrnčeky, obaly a raňajky pred výkladom. Hepburnovskú ponuku však Tiffany & Co. rozširuje aj o bohatý výber vajíčok na mnohé spôsoby, avokádo, ktoré je v tejto dobe neskutočne populárne, či o údeného lososa.

Toto všetko teraz nájdete v luxusne zariadenom priestore, ktorý úplne vystihuje známe šperkárstvo. Nie len farbou, ale aj množstvom krásnych doplnkov, ktoré sú dotiahnuté do dokonalosti.

Img_4523.jpg
Zdroj: Tiffany & Co.

Za prežitie chvíle slávy si však poriadne zaplatíte.

Otázkou však naďalej zostáva: Budú raňajky v kaviarni u Tiffanyho stále ešte tými originálnymi raňajkami pred Tiffanyho výkladom?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk