Quelques Notes d´Amour - úchvatná vôňa plná emócií a vášne!

Yves Rocher,  Parfum Quelques Notes d´Amour
Yves Rocher

Nový parfum značky Yves Rocher odhaľuje zmyselné tóny lásky. Spoznajte jej tajomné zákutia a ponorte sa do sveta romantiky a vášne.

Spojenie kvetinových tónov ruže damascénskej s dymovými tónmi guajakového dreva a s omamnou vanilkovou vôňou výťažku z benzoínu. To všetko tvorí novú výnimočnú vôňu od tvorcu špičkovej rastlinnej kozmetiky Yves Rocher.

Parfum Quelques Notes d´Amour je plný nádherných emócií: „Túžila som vytvoriť parfum plný emócií, vášne a romantiky. Preto som ako základ vône Quelques Notes d´Amour zvolila ružu, ktorá je zo všetkých kvetov najviac spájaná s láskou a od nepamäti je symbolom milostných citov. Nechcela som ju ale ponechať samotnú, a preto som ju spojila s guajakovým drevom, ktoré vôňu zahalí rúškom tajomstva a zároveň jej dodá potrebnú rovnováhu. Ako bodku na záver, podčiarkujúcu toto neobyčajné a predsa harmonické spojenie, som pridala jemnú a vznešenú živicu benzoinu,“ hovorí o novej vôni jeho tvorkyňa Domitille Bertier.

Výnimočná vôňa. Výnimočný flakón. Pre výnimočnú ženu.

V Turecku, v srdci Anatólskej náhornej plošiny, je ruža damascénska pestovaná na terasovitých záhradách a poliach, vďaka čomu ponúka úchvatný a nezabudnuteľný vizuálny a olfaktorický zážitok. Ženy zbierajú ručne kvet po kvete vo včasných ranných hodinách, kedy je ich vôňa najvýraznejšia.

Vonný výťažok je získavaný zdĺhavými a špecializovanými postupmi: na výrobu jedného litra esenciálneho oleja sú potrebné 4 tony sušených kvetov.

Extrakt z ruže damascénskej ponúka bohaté kvetinové tóny plné sviežosti a ženskosti so zamatovým medovým dotykom, ako by ste ležala obklopená ružovými okvetnými lístkami.

Viac informácií získate www.yves-rocher.sk

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk