Príťažlivosť znamení: Horoskopy ONA a ON

príťažlivosť zranení
Zdroj foto: GettyImages

Ktoré znamenie je pre nás osudové, a ktorému sa radšej vyhnúť? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

Horoskopy ONA a ON

Baran

S Baranom zostávate často skryté pod perinou. Býk je na vás príliš staromódny. Zistíte, že Blíženci sú veľmi dobrí priatelia, ale to je asi tak všetko. Rak chce viac, ako ste mu ochotné dať.

Lev pomasíruje vaše ego. Budete mať vášnivý, no krátky románik s Pannou a v prvom polroku dopadne podobne aj flirt s Váhami. Skutočne nezabudnuteľný je sex so Škorpiónom. Strelec bude vašou hlavnou výhrou v lotérii. Kozorožec iba dobrým kamarátom, Vodnár sa vám zdá príliš bláznivý a Ryby zase strašne nudné.

Býk

V máji vám bude robiť Baran milostné návrhy. Radšej ho preverte. Býk skončí ako vynikajúci priateľ. Muži v znamení Blížencov sú pre vás veľmi povrchní. Rak vás dosť osloví, no Lev nemá šancu.

Pannu uvidíte novými očami – stojí za pokus. Váhy vám osladia prvý polrok. Je Škorpión úžasný iba v posteli? Vyskúšajte to! Strelec rozšíri váš horizont. Kozorožec sa vám veľmi páči, Vodnár nie. Ryby milujete navždy.

Blíženci

Baran bude patriť k vašim najväčším favoritom. Do postele sa spomedzi vážnych vzťahov najlepšie hodí Býk. Blíženci skončia ako vaši najlepší kamaráti. Rak skutočne strašne chce, ale vy nie! V jeseni príde Lev, ale vo vašom srdci dlho zostane.

Panna sa stále háda, Váhy sú úžasné a Škorpión sa vám zdá príliš dotieravý. Vzťah so Strelcom? Prečo nie. Nemá totiž chyby. Kozorožec vás vôbec nevzrušuje. Vodnár je presne podľa vášho vkusu. Ryby sú nespoľahlivé, dávajte si pozor!

Rak

Baran je na vás málo romantický. S Býkom môžete byť sama sebou. Blížencov chcete zmeniť, bránia sa tomu. Rak číta vo vašej duši a perfektne sa k vám hodí. Bezstarostnosť Leva vám vyhovuje. Panna vás prekvapuje v každom smere, vyskúšajte to s ňou.

Hádka s Váhami vás naštartuje. Škorpión vás hneď zvedie do postele. Strelci sa vám zdajú veľmi nevyrovnaní. Kozorožec dopadne iba ako kamarát. Vodnár je milý, ale neškodný. Muž v znamení Rýb vás vzrušuje, ale je plný záhad.

Lev

Baran je prekvapivo nežný, páči sa vám to. Býk a Levica – to k sebe vôbec nejde. Blíženci sú v láske komplikovaní, nič pre vás. S Rakom v posteli sa stanete maznavou mačičkou. Dva Levy? To funguje, ale iba vtedy, ak máte zmysel pre humor. Panna sa vám zdá neodolateľná. Prečo? To ani planéty netušia.

Váhy sú super priatelia, no viac nie. So Škorpiónom vás čaká trvalý stres, takže pozor! Na Strelcovi oceňujete jeho túžbu po dobrodružstve. Kozorožec sa vám javí príliš arogantný. Vodnár a vy – lietajú iskry. Pri Rybách zažijete samé konflikty.

Panna

Baran dlho neotáľa, kým vás zvedie. Pri Býkovi sa musíte chopiť iniciatívy. Od Blížencov ruky preč! Hrozia vám samé problémy. Rak je mužom vašich snov, pre ktorého urobíte úplne všetko. Nenechajte sa zneistiť Levom, túži byť vašim ochrancom.

S Pannou vás čaká výnimočný sex. Váhy ani nenapadne vás zvádzať, a tak je to lepšie. Pri Škorpiónovi bude fungovať váš radar: pozor! Strelec je sukničkár. Kozorožec by pre vás prešiel aj ohňom, Vodnár vám skvelo radí a Ryby sa stanú vašou obrovskou láskou.

Váhy

Baran je u vás vítaný kedykoľvek. Býk pre vás môže niekedy uvariť a Blížencov si občas pustíte do postele. Na romantické chvíle si nájdete Raka. Lev je vynikajúci spoločník na párty, Panna by vám išla na nervy. Váhy robia, čo vám na očiach vidia.

Častejšie sa dopustíte chyby, že pôjdete do postele so Škorpiónom. Strelec vás miluje a pritom sa na vás príliš neupína. Kozorožca zbožňujete v júli. Z Vodnára sa stane váš priateľ. Ryby sú a zostanú cudzincom.

Zamilovaný pár
on a ona shutterstock.com

Škorpión

Barana odmietate tak dlho, kým nepochopí, kto je tu šéfom. Muž v znamení Býka vám pripadá neodolateľný, irónia Blížencov je zraňujúca. S Rakom by ste išli eventuálne aj na radnicu. Vojna vládne medzi vami a Levom. Panne nedôverujete.

Rovnako skeptická ste k Váham. Ešte jeden Škorpión a vášeň je zaručená. Strelci, choďte radšej z cesty. Kozorožcovi dajte šancu. Vodnárovi radšej nie. O Rybách budete rozprávať s nadšením ešte i svojim vnúčatám.

Strelec

Baran u vás hrá buď v práci alebo v súkromí významnú úlohu. Býk je vaším letným favoritom. Blíženci vám dodávajú energiu, doprajte si ju občas. S Rakom sa cítite ako doma. S mužom v znamení Leva sa dostanete do stredu pozornosti.

Panna je na vás veľmi chválenkárska. S Váhami si užijete veľa zábavy. Škorpióna radšej ignorujte. So Strelcom sa vydajte na cesty. Kozorožec vás chce zmeniť, hrozné! Vodnár je vaša jednotka. Ryby hrajú falošnú hru: pozor!

Kozorožec

Baran od vás už v januári niečo chcel, ale až v júli ho vypočujete. Býk má u žien stály úspech. Blíženci? Tí pre vás sú len na vyplnenie obdobia medzi dvoma vzťahmi. Raky naopak sú s vami navždy. Lev vám neskutočne imponuje. Panna vás presvedčí na celej čiare.

Váhy vo vás prebúdzajú neutíchajúcu túžbu po sexe, rovnako ako Škorpióny. Strelci sú vám cudzí. Ešte jeden Kozorožec? To vyzerá na skvelý kamarátsky vzťah. S Vodnárom to bude šialené, s Rybami láskyplné.

Vodnár

Baran je vašou spriaznenou dušou. Býk je pre vás červená šatka. Blíženci sú zábavní príležitostní milenci. Na Raka si musíte najskôr zvyknúť. Lev má potenciál byť vašim horúcim favoritom. S Pannou to vydržíte iba krátko. Váhy fungujú ako vy, je tu nádej na harmonické spolužitie.

Kvôli Škorpiónovi sa trápite láskou. Strelec bude prínosom pri stretnutí s priateľmi. Kozorožca musíte rešpektovať, inak sa z neho stane váš protivník. To vám však príliš nevonia. Vodnári sú iba priateľmi. Muž v znamení Rýb má vysoký predpoklad, že sa stane vašim budúcim expartnerom.

Ryby

Barana zmeníte vo svojom náručí na prítulného kocúrika. Býk má stále miesto vo vašom srdci. Blíženci sa hodia iba na zahnanie nudy, kým nebude niečo vážnejšie. Rak je pre vás ideálny partner. Lev vám zvýši sebavedomie. S Pannou si rozumiete najlepšie. Váhy vás absolútne ničím nezaujali.

So Škorpiónom je to veľmi, veľmi vášnivé. Strelci sa dostanú na váš zoznam čakateľov. Muži v znamení Kozorožca sú dobrí radcovia. Vodnár je na vás dosť nestály. Ešte jedni Ryby a láska nepozná konca.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk