Prednáška Mareka Hermana na tému, prečo sú pravidlá v rodine dôležité

Pravidla nejsou povidla prednaska mareka hermana.jpg

Už máte program na piatok? My áno. Tento víkend strávime s uznávaným lektorom, psychológom, šarmantným mužom a odborníkom Marekom Hermanom.

Pravidla nejsou povidla je názov prednášky, na ktorú si ešte stále môžete rezervovať svoje miesto TU: https://tickpo.sk/detail/pravidla-nejsou-povidla-prednaska-mareka-hermana-2572

Na čo sa môžete tešiť 14. septembra v Aule ekonomickej univerzity v Bratislave? Odpovieme si, či existuje niečo ako tajomstvo optimálne výchovy, čo vlastne prináša do života otec, čo zaisťuje mama a tiež prečo je tak veľmi dôležité, aby otec s mamou držali pohromade.  Budeme sa na všetky témy pozerať pohľadom ženským aj mužským .

Prečo sú pravidlá v rodine dôležité?
Prečo sú základnou opornou kostrou každej zdravej rodiny?
Čo štartuje zbytočné a ubíjajúce výchovné problémy s našimi deťmi?

Ak vás zaujímajú odpovede na tieto otázky, pripojte sa k nám, vľúdna a pohodová atmosféra je zárukou príjemne stráveného začiatku víkendu.

PhDr. Marek Herman je skúsený a uznávaný lektor, dlhodobo sa zameriava na sebapoznanie, sebarozvoj a na výchovu detí do šiestich rokov. Je sympatický svojim osobným zaujatím, s ktorým svoje predášky a semináre vedie. Prednáša na Univerzite v Olomouci, VŠE Praha. Napísal knihu „Nájdite si svojho marťana“, ktorá sa stala bestsellerom.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk