Prečo sú sexi muži single? Tu je 8 prekvapivých príčin!

Sexy mug
Prečo sú sexi muži single? Tu je 8 prekvapivých príčin! Thinkstock

Je atraktívny, zábavný, má skvelú prácu no žiadnu ženu po svojom boku! Poznáte takého aj vy? V čom je problém a prečo je taký muž ešte single?

Muži vo veku 30-40 rokov, ktorí sú solventní, atraktívni a inteligentní, sú snom každej ženy. Aj napriek tomu, že je takých mužov viac než dosť, viacerí z nich sú stále bez záväzkov a nedarí sa im nadviazať dlhodobý vzťah, či usadiť sa. Treba za tým niečo hľadať?

Hoci sa stále hovorí o tom, ako je ťažké nájsť v dnešnej dobe dobrého a rodinne založeného muža, platí to aj opačne. Preto nie je nič výnimočné na tom, ak spoznáte „pána dokonalého“, ktorý by mohol mať každú a predsa je stále sám.

Príčiny, prečo sa takémuto mužovi nedarí v láske, môžu byť rôzne:

1. Nedostatok času : Jedná sa o úspešných a pracovne vyťaženým mužov, u ktorých je práca na prvom mieste. Často zabúdajú a zanedbávajú svoj súkromný život a radosť im robia drahé autá, luxusné hodinky či iné drahé predmety. Práca je ich život a na hľadanie si partnerky jednoducho nemajú čas.

2. Sklamanie: V minulosti prežil v partnerstve sklamanie či traumu a tá mu bráni nadviazať nový milostný vzťah. Aj keď sa takýto muž pokúsi s vami nadviazať kontakt, zrazu pocíti strach a cúvne.

3. Večné dieťa: Rozhadzuje peniaze bez uváženia, je nesamostatný a vy máte pocit, že plníte rolu matky a nie partnerky. Žiaľ existujú aj muži, ktorí ostanú navždy deťmi.

4. Chodiaca dokonalosť: Je tak úžasný a bez chyby, až naháňa strach a vy neviete prísť na to, prečo je stále sám. Takýto muž vyvoláva v ženách nedôveru a pochybnosti a často si neopodstatnenými predsudkami samé zničia vzťah.

5. Zberateľ: Je charizmatický a vy mu nedokážete odolať. Vie presne čo má kedy povedať a urobiť. Prečo je takýto muž sám? Pretože to chce! Užíva si flirtovanie a sex, no nikdy nevydrží dlho s jednou. Je to večný balič a sukničkár a hoci vie ľahko a rýchlo očariť, majte sa pred takýmto mužom na pozore, pretože vám ostanú len oči pre plač a zlomené srdce.

6. Pán vyberavý: Má tak vysoké nároky na svoju partnerku, že žiadna pre neho nie je dosť dobrá. Hľadá chodiacu dokonalosť a skôr ako sa stanete jeho partnerkou, musíte prejsť niekoľkými skúškami a výberovým konaním. Najmä úspešný muž chce mať po svojom boku ženu, ktorá ho bude zdobiť, reprezentovať a nebude zaostávať ani po inteligenčnej stránke.

7. Neprispôsobivý: Je tak dlho sám, že už nedokáže robiť ústupky a prispôsobovať sa. Má rád svoj pokoj a čas len pre seba. Takýto muž je egoista, ktorý myslí v prvom rade na seba a až potom na iných. Spolužitie je pre neho nereálne a obťažuje ho.

8. Úspešný len na oko: Keď ho spoznáte, zistíte, že ani z ďaleka nie je taký dokonalý, ako ste si mysleli. Je to len akási nálepka, ktorou sa snaží očariť ženu, no vytriezvenie prichádza veľmi rýchlo. Čo za tým je, vie len on sám. Môže ísť napr. o nízke sebavedomie, ktoré mu bráni v láske a tak sa hrá na niekoho, kým sám nie je.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk