Pozor ženy! Toto sú veci, ktoré na vás muži majú najmenej radi

Pozor ženy! Toto sú veci, ktoré na vás muži majú najmenej radi
Pozor ženy! Toto sú veci, ktoré na vás muži majú najmenej radi www.gettyimages.com

Každá žena sa snaží byť dokonalá. Každá žena sa chce nielen sebe, ale hlavne mužom páčiť. Mnoho žien si ale myslí, že dokonalosť nájdu v módnom alebo kozmetickom priemysle, lenže pravda je taká, že muža móda ani kozmetika veľmi nezaujíma, pretože sa často nesústredia na detaily a skôr svoju pozornosť venujú celkovému vzhľadu ženy. Nám sa podarilo od mužov zistiť, čomu venujú u žien najväčšiu pozornosť. Poďme sa spoločne pozrieť na niekoľko vecí, ktorým muži u žien venujú najväčšiu pozornosť.

Parfém

Tak parfum je už takou samozrejmosťou. Väčšina mužov venuje pozornosť tomu, ako žena vonia. Parfum by nemal byť štipľavý a žena by nemala voňať prehnane moc.

Lak na nechty

Tu sa názory často líšia. Niektorí muži si nechtov nevšímajú, iní si ich všimnú ako prvé. Každopádne sa zistilo, že všetci muži nemajú radi jasné laky na nechty, ktoré sú príliš dlhé. Najradšej majú na ženách francúzsku manikúru a telovú farbu.

Obočie

Mužom sa jednoducho nepáči, keď si ženy maľujú obočie. Málokedy však venujú obočiu naozaj veľa pozornosti, takže sa nemusíte báť.

Riasy

Tých si naopak muži naozaj všímajú a nemajú radi falošné nalepené riasy. Áno, samozrejme, ženám sa páčia, ale muži to nemajú radi. Berú to za neprirodzenosť.

Make-up

Muži sa zhodli, že nemajú radi, keď je make-up jasný a prehnaný. Nemajú väčšinou radi jasné rúže s neprirodzenými farbami. Celkovo majú radi, keď sú ženy skôr prírodné.

Drobné nedokonalosti

Muži tiež veľa venujú pozornosť nedokonalostiam, ako sú pupienky a najrôznejšie vyrážky a tak podobne. To, ako nedokonalosti muži berú, je individuálne, ale rozhodne si ich všímajú.

Špinavé topánky

Tých si muži tiež všímajú. Všíma si ich v podstate každý. Je jasné, že špinavé topánky v človeku nevyvolajú zrovna ten najlepší pocit.

Opotrebované oblečenie

Tu je to pol na pol. Niektorí muži si oblečenie moc nevšímajú, iní mu zasa venujú naozaj veľa pozornosti. Muži, ktorí si všimnú starého oblečenia to u žien berú ako znamenie toho, že sa o seba nezaujímajú a nestarajú sa o to, ako vyzerajú.

Neumyté vlasy

Muži si vlasov všímajú naozaj často. Väčšinou si teda neumytých vlasov nevšimnú, ale akonáhle sú zjavne mastné, všimnú si takmer vždy.

Nadávky

Muži si všímajú toho, ako žena vystupuje a či sa chová tak, ako by sa správať mala. Nadávky a sprostá reč rozhodne nie je niečím, čím by žena na muža zapôsobila.

Fajčenie

Verte alebo nie, až 80% mužov sa nepáči, keď žena fajčí a to dokonca aj fajčiarom samotným! Každý muž berie fajčenie u žien inak, ale väčšina sú skôr proti než pre.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk