Poznáme termín pôrodu vojvodkyne z Cambridgeu

Vojvodkyňa z Cambridge
Vojvodkyňa z Cambridge SITA/AP

Zástupcovia Kensingtonského paláca taktiež prezradili, že Catherine stále trpí nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum), no jej stav sa zlepšuje.

Britský princ William a jeho manželka Catherine by mali privítať druhého potomka v apríli 2015. Informáciu zverejnili zástupcovia Kensingtonského paláca. „Ich kráľovské výsosti vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgeu s radosťou potvrdzujú, že dieťa by sa malo narodiť v apríli 2015,“ uviedli v oficiálnom vyhlásení a dodali, že 32-ročná Catherine stále trpí nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum), no jej stav sa zlepšuje.

William a Catherine prezradili svoje dojmy z tehotenstva

Catherine a 32- ročný William sa zoznámili v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Pár tvoria s krátkou prestávkou od roku 2003. Zásnuby sa konali v októbri 2010, princ svojej nastávajúcej daroval 18-karátový zafírový prsteň, ktorý patril jeho matke.

Vojvodkyňa Catherine je späť, už ju netrápi tehotenstvo?

Svadba roka, ako ju označili médiá, sa konala 29. apríla 2011. Ženích navliekol neveste na prst obrúčku z waleského zlata, ktoré svojmu vnukovi darovala kráľovná Alžbeta II.. Dvojicu sobášila vtedajšia hlava anglikánskej cirkvi Rowan Williams. Ich prvorodený syn George Alexander Louis prišiel na svet 22. júla 2013. O tom, že pár očakáva druhého potomka, informovali tento rok 8. septembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.theguardian.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk