Posolstvo pre týždeň od 03.04. – 08.04.2018

žena, smútok

Veľká noc je za nami a verím, že ste si aspoň trošku odpočinuli. Budem sa opakovať, ale to, čo sa deje na úrovni energií je teda riadna pecka. Sama som miestami úplne „drevená“, akoby paralyzovaná a potom príde nával energie, že neviem, čo s ňou. Veľa sa snažím meditovať a byť v kľude, ale nie vždy sa mi to darí. Tiež mám veru čo so sebou robiť. Nehovorím o myšlienkach, ktoré sa mi premieľajú hlavou. Čistý chaos. Ako ste na tom vy?

Dnes mi prišla informácia, že mám vyložiť pre vás nielen „zvitok“ na ďalší týždeň, ale aj Delfínov a víly……..uvidím, aké posolstvo k nám má prísť týmto prostredníctvom.

Takže – Čarovní delfíny a morské panny…………. Hm….možno pre niekoho sa bude zdať, že to je karta nič nehovoriaca, ale je to karta práve veľa hovoriaca. Karta Rozjímanie hovorí o tom, aby sme naozaj veľa odpočívali, meditovali, vizualizovali si to, po čom túžime (prosím venujte takéto myšlienky aj nášmu Slovensku, je to veľmi dôležité). Hlboký nádych, hlboký výdych a uvedomenie si, čo chcem, aby sa mi dialo v živote. Teraz, ľudia drahí, veľmi potrebujeme odpočívať……Ak máte domáce zvieratká, pozrite sa, ako sa v ostatnom čase správajú. Ja mám dvoch havkov a potrebujú veľa spať. Sú tiež miestami „mľandraví“ a niekedy sa mi zdajú dezorientovaní. Ale majú tú výhodu, že môžu kedykoľvek zaľahnúť a spať…….a teraz to teda využívajú naplno. Preto využívajte každú možnú chvíľu na to, aby ste čerpali energiu a dávali do harmónie svoje telo, každý orgán vo svojom tele, každú bunku, každú energetickú dráhu.

A teraz k našim múdrym, transformačným zvitkom.

Pre tento týždeň je tu modlitba:

Až – a opäť – ani neviem, ako to nazvať. Na blogu som sa tento týždeň venovala podrobne v dvoch článkoch strave. A teraz som vybrala kartu z kariet KRYON – Zvitky tvojej múdrosti od Markéty Selinijany Stejskalovej:

Zvitok stravy novej doby

Utvrdilo ma to v tom, že je čas venovať sa zodpovedne tomu, čo dávame do úst a hlavne – tu si dovolím apelovať na mamičky – nezľahčujte si prípravu stravy pre svoje detičky tým, že im budete dávať rôzne polotovary. Čo ma dosť desí, sú rôzne tie „rýchlovky“, čo cucajú tu deti na dvore. Sú to rôzne, vraj výživné“ nápoje, kašičky a neviem, čo všetko. NIE!!! Netrávte postupne vaše deti. Je to najväčšie svinstvo, aké môžete deťom dať……buďte preto zodpovední k tomu, čo dávate nielen sebe, ale svojim deťom.

„Rozpoznávam hlas svojho tela a uvedomujem si, že mu rozumiem. Začínam svoje telo vnímať ako partnera svojej duše, ako partnera pre život na Zemi.  Moje telo je miestom môjho fyzického JA a to cezo mňa prehovára. Počujem ho každý deň jasnejšie a viac a dávam na jeho rady.

Opúšťam staré zvyky stravovania, ktoré moje telo nútia riadiť sa určitým režimom. Opúšťam myšlienky kolektívu, ktoré mi hovoria, čo je pre mňa správne a začínam sa riadiť intuíciou tela, pretože iba to najlepšie vie, aká cesta vedie k môjmu dokonalému uzdraveniu.  Žiadam svoje telo o prepustenie emócií, ktoré som načerpal jedlom z iných bytostí a všetkým týmto bytostiam sa klaniam a obaľujem ich vďačnosťou.

Opúšťam všetky látky, ktoré moje telo brzdia a blokujú a ktoré sú pre moje telo chemické, toxické, či inak mu škodia. Zbavujem sa všetkého šetrným spôsobom, pretože aj to moje telo vie. Idem so svojim fyzickým telom cestou, ktorá je jednoduchá a prospešná, bez bolesti a utrpenia, bez strádania a ubližovania.

Prijímam všetky zložky, ktoré moje telo potrebuje, a tie, ktoré nezískavam stravou, tie sa v mojom tele tvoria samé a v množstve, v akom si moje telo žiada a aké mu vyhovuje.

Moje telo je vyživované svetlom a mojim bunkám sa tak dostáva pránická výživa v miere, na akú som pripravený.

Som vďačný za všetko, čo moje telo vyživuje a v láske svojmu telu ďakujem každý deň.

Som presvedčená, že tentokrát  výklad k tejto modlitbe nie je potrebný……….preto pridávam len afirmáciu, ktorú je dobre si často opakovať:

„Moje fyzické telo získava zo svetla všetko, čo potrebuje k svojmu dokonalému fungovaniu v realite, v ktorej žijem.“

Skúste začať byť zodpovední k tomu, čím svoje telo zásobujete a akú energiu mu prostredníctvom jedla dávate. Aj ja som začala túto oblasť vnímať s plnou vážnosťou, aj keď moja strava nebola vôbec nejako nezdravá, mastná alebo ťažká. A idem vyskúšať očistnú kúru, ktorú verím, že zvládnem….o tom sa viac dozviete na mojom blogu.

Vykročte ľavou, od srdca, do nového týždňa a nezabúdajte pri tom na úsmev!

S láskou Inka

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk