Posolstvo na týždeň od 16.07. - 22.07. 2018

Bill billboard empty 953162.jpg
Zdroj: pexels.com

Len ten, kto miluje sám seba, je schopný milovať iných.

Ahojte,

téma týchto dní, ktorá vo mne rezonuje, je sebaláska. V mysli mi rezonujú slová, ktoré chcem napísať do tohto posolstva. A aby toho nebolo málo, zo zvitkov múdrosti som intuitívne vybrala kartu Zvitok sebalásky. Čo už na to povedať? Jednoducho je to téma pre nasledujúci týždeň…..

Sebaláska je akceptovanie seba samého na úrovni duchovnej, duševnej a telesnej. Niektorí ľudia okolo vás preto môžu mať pocit, že ste egoisti, ale sebalásku nemožno posudzovať s egoizmom. Tiež sa mi stalo, že som zmenila určité postoje a ľudia okolo mňa sa začali čudovať, niektorí ma začali odsudzovať. A to len preto, lebo som prestala byť „po ruke“ každému, vždy a za každých okolností. Ešte mám „rezervy“ – priznám sa bez mučenia, ale už to nie je ako kedysi. Už tú svoju energiu nerozdávam len tak. Je drahocenná a je dôležitá pre moje fungovanie. Bez lásky k sebe samému nenájdete cestu k navýšeniu vašich vibrácií. Láskou k sebe všetko začína, ale aj končí.

Veľa ľudí má snahu vysielať do okolia lásku alebo lásku k ľuďom. A pritom sami nemajú „položený“ tento  „základný kameň“.  Je buď nalomený, rozbitý alebo úplne rozdrvený na veľa kúskov.

Obdarúvajte samých seba láskou, veľkou láskou, pretože tak sa začne meniť všetko okolo vás. Vôbec nepotrebujete tzv. skúšky lásky, ani prežiť sklamanie, ani dokonca nemusíte prechádzať cestou utrpenia, či trápenia. To len niekto niekedy vymyslel, že cesta životom je ťažká, plná skúšok a neviem čoho všetkého. Tí, čo čítate moje posolstvá pravidelnejšie, už viete, že všetko je to v nás. V našej hlave, v našich myšlienkach, v našich zámeroch.

Preto sa skúste postaviť pred zrkadlo a položte si otázky:

  • Milujem svoje chyby?
  • Milujem svoje telo také, aké je?
  • Milujem chvíle, keď som iba ja, sám/a so sebou?
  • Milujem chvíle, keď sa emočne prejavujem?
  • Dokážem samého/samú seba pohladiť?
  • Dokážem sa uvoľniť pri milovaní?

Koľkokrát ste si odpovedali „áno?“

Afirmácia pre tento týždeň, ktorá vám pomôže:

Milujem na sebe všetko, čo ma tvorí. Každý kúsok, každú súčasť mňa samého.

Som láska a som na seba hrdý/á.

Zvitok Sebalásky pre vás:

Ja, (vaše meno) sa na seba teraz pozerám otvoreným pohľadom. Pozerám na seba zrakom anjelov, ktorí vo mne vždy vidia bytosť dokonalú. Vidia lásku, ktorou som a túto lásku v sebe teraz vnímam aj ja. Môj zrak sa prečisťuje s tým, ako sa moje oči láske otvárajú a čím viac lásky v sebe vidím, tým lepší je aj môj zrak.

Som láska.

Som bytosť s ľudským telom – v kráse, ktorú mi dalo nebo.

Sám som si zvolil, ako bude moje telo vyzerať a teraz už viem, že ho môžem celým svojim srdcom milovať. Viem, že na mojom tele neexistuje miesto, ktoré si moju lásku nezaslúži.

Viem, že sa odteraz dokážem milovať úplne, aj s mojimi chybami, ktoré na sebe vidím iba ja sám. Milujem svoju povahu, milujem svoj úsmev, aj plač, milujem sa po prebudení, milujem sa v akomkoľvek oslabení.

Odvolávam všetky slová, ktorými som sám sebe a svojmu telu ublížil, a vnímam, že sa mi tak zoceľujú rany, ktoré som si týmito myšlienkami spôsobil. Milujem svoj hlas, milujem všetky svoje zmysly, milujem svoje emócie a milujem reč, ktorou hovorím.

Už teraz viem, že neexistuje nič, čo by som miloval viac, pretože z lásky k sebe samému sa láska k iným tvorí a zázrak povstáva. Milujem sa a som na to hrdý a do sveta túto novú správu volám.

A vnímam, ako sa moja vnútorná sila uvoľňuje a povstáva.

Uvedomujem si, že s láskou k sebe samému je všetko možné a za odvahu lásku si prejaviť a sám seba milovať, si ďakujem.

Krásny týždeň, milí priatelia! S láskou a úctou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk