Plavkové inšpirácie od F&F pre každú postavu

Plavkové inšpirácie od F&F pre každú postavu
F&F

Každá sme svoja, pre niekoho ta najkrajšia a… vždy chceme vyzerať skvele. Aj v plavkách, čo nie je vôbec jednoduché, lebo práve ten najmenší kus odevu môže byť veľmi lichotivý i presne naopak.

F&F vo svojej letnej kolekcii prináša plavky inšpirované brazílskym Riom, ktoré skvele padnú každej postave. Množstvo farieb, vzorov a príťažlivých aplikácií. Leto je v plnom prúde. Ešte stále sa inšpirujte.

Postava v tvare presýpacích hodín

Dokonalá postava, ktorá si môže dovoliť asi všetko. Ak patríte medzi tento typ žien, tak tento rok stavte na retro plavky. Dokonalé krivky vyniknú v celých plavkách s výkrojmi po stranách. Romantické aplikácie v podobe mašličiek, bodiek, kvietkov a volánikov podčiarknu celkový dojem.

Chlapčenská postava

Zamerajte sa na jemné farby a dekoratívne prvky. Výrazné detaily vo výstrihu, „bandeau“ vrchný diel a bikiny so zaväzovaním okolo krku vytvoria dojem väčšieho dekoltu. Volány, riasenie a zdobenie vrchnú časť tela opticky zväčšia.

Plavkové inšpirácie od F&F pre každú postavu
Plavkové inšpirácie od F&F pre každú postavu F&F

Veľké prsia

Pri veľkých prsiach je základom dokonalé spevnenie. Vyberte si preto vrchný diel so širšími ramienkami a s kosticami. Ak chcete poprsie opticky zmenšiť, tmavé odtiene a stredne veľké potlače sú ideálnou voľbou.

Širšie boky

Aby ste opticky vyrovnali proporcie, pri širších bokoch sa snažte upriamiť pozornosť na vrchný diel plaviek. Dopomôže vám k tomu vrchný diel plaviek s výstrihom do V, riasenie a zaväzovanie okolo krku. Boky zahaľte do spodného dielu s vysokým pásom. Zoštíhlenie dosiahnete aj bikinami v žiarivých farbách a výrazným vzorom alebo potlačou na vrchnom diele plaviek, čím odpútate pozornosť od bokov.

Väčšie bruško

Ak potrebujete skryť väčšie bruško, najlepšou voľbou sú jednoduché a hladké tankiny alebo celé plavky. Vytvoria vám pekné ženské ramená a vytvarujú boky. Rozličné potlače dokonale zamaskujú bruško.

Nádherné plavkové inšpirácie od F&F

Viac na www.ffmoda.com

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk