5 pravidiel pre úspešné rande

Prvé rande, muž a žena flirtujú
5 pravidiel pre úspešné rande Thinkstock

Ak už máte dosť prvých schôdzok, ktoré nedopadnú dobre a váš nádejný často zoberie roha pre vás z neznámych príčin, vyskúšajte naše tipy.

Prvé stretnutie s novým mužom je niekedy veľká veda. Ako v ňom zanechať pozitívny dojem? Skúste nasledujúce pravidlá:

Vezmite si na seba oblečenie, ktoré nemá veľký výstrih

Nie je žiadna novinka, že ženský dekolt je silným magnetom mužských očí. Keď muži vidia sexi krivky, mozog im bohužiaľ prestáva fungovať. Ak teda chcete prebudiť záujem vášho nádejného, pokojne šetrite na látke, ale na druhý deň si nebudete istá, či je s vami kvôli vašej osobnosti alebo telu. S rolákom alebo teda s oblečením, ktoré veľa zakrýva by ste tu istotu už mohli mať.

Prečítajte si aj: Päť tém, ktoré spôsobia na prvom rande katastrofu

O svojich ex pokojne rozprávajte, ale len o tých skvelých

V tomto sa prvé rande podobá pracovnému pohovoru. Ani tu sa neodporúča nadávať na svojich bývalých zamestnávateľov. Dokonca väčšina múdrych hláv v danej oblasti tvrdí, že na prvom rande má byť váš ex tabu, ale prečo sa nepochváliť, ak ste predtým chodili s majstrom Európy v kickboxe a podobne? Bude to brať ako kompliment, že ste si vybrali zrovna jeho, a že patrí do rovnakej ligy ako vaši predchádzajúci borci.

Pred prvou schôdzkou mu neponúkajte priateľstvo cez internet

Sociálne siete sú najväčší zabijaci erotiky. Prečo? Lebo erotika rovná sa vzrušujúce neznámo. Ľahko sa teda môže stať, že po pridaní medzi priateľov ho už nemôžete ignorovať, keď je on-line. Čo sa stane? Začnete si písať, dozviete sa o ňom všetko a všetko sa dozvie aj on o vás. Čaro tajomnosti a nepoznaného je preč. Na prvom rande si už ani nebudete mať čo povedať.

Odporujte mu

S pritakávaním je to ako s alkoholom. Čím je ho viac, tým je to horšie. Samozrejme môžete dať mužovi za pravdu, keď chváli víno, ale keď príliš vychvaľuje zadok Jennifer Lopez, tu už by ste mali niečo namietnuť. Silnejšie pohlavie je už raz také. Čím viac sa im snažíte zapáčiť, tým viac sa im páčite menej.

Pokojne ho bombardujte otázkami

Muži tušia ženské očakávanie, že nás budú zvlášť na prvom rande zabávať. Preto v našich požiadavkách na partnera mnohokrát figuruje onen zmysel pre humor, ktorý by sa mal o to postarať. Čuduj sa svete, často človek inak humorný, môže mať po prvý raz veľkú trému. Muži preto ocenia, keď im pomáhame otázkami. No pozor, nepreháňať. Nejde o konkurz na vyšetrovateľa.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk