Pár, ktorý nemohol mať deti, ukázal snímku ultrazvuku. Objavilo sa na ňom niečo neuveriteľného

uniladn.com

Britain Clarkovej a jej priateľovi Jamesnu Grouveli lekári dlhé roky hovorili, že bohužiaľ kvôli endometrióze, ktorou Britain trpela, nikdy nebudú môcť mať spoločné deti. Lenže ako to už v živote býva, občas sa stanú nevysvetliteľné, avšak nádherné veci.

uniladn.com

Britain trpela endometriózou, čo je ochorenie, ktoré vzniká v dôsledku hormonálnej nerovnováhy a v niektorých prípadoch je bohužiaľ tehotenstvo u takto chorých žien úplne nemožné. Čo bol aj prípad tejto 24 ročnej ženy, ktorá ale po bábätku spoločne so svojím priateľom veľmi túžila.

Prišiel však deň, keď sa Britain necítila dobre. Keď tieto stavy neustúpili, napadlo Jamesa, či nie je jeho priateľka tehotná. Britain preto na nič nečakala, a aj keď tomu moc neverila, urobila si pre istotu dva tehotenské testy, ktoré Jamesnovo tvrdenie potvrdili.

Britain bola skutočne tehotná. Obaja z toho mali ohromnú radosť a fotku z ultrazvuku, na ktorom bolo zachytené ich 12-týždňovej bábätko, poslali tete i mamičke Britain. Keď sa však všetci na snímku pozreli, videli niečo, čo ich zaskočilo. „Teta mi povedala, že to vyzerá, ako by sa na moje dieťa pozeral anjel strážny,“ povedala Britain.

uniladn.com

A čo myslíte vy? Môže to byť skutočne to, čo si všetci myslia? Predsa len je to naozaj zázrak, že Britain otehotnela a môže sa tak tešiť na svoje zdravé bábätko.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk