PANNA - horoskop na rok 2022

Znamenie Panna, horoskop
Ste veľmi silná čarodejnica, len potrebujete koncentráciu a sústredenie, inak vám vaša sila prináša len nešťastie. Pomôže vám pokoj lesa a predovšetkým samota, preto rada utekáte do hôr.

Rok 2022 bude pre ľudí narodených v tomto znamení obzvlášť zaujímavý. Zistite, na čo sa máte pripraviť.

Väčšina z vás už dávno túži vydať sa na cestu svojich snov. Čo ak práve teraz nastal čas? Saturn vám v tom pomôže.

Pre Panny môže byť rok 2022 vcelku pozitívny, aj keď nijako zvlášť dynamický. Na jeho konci vás môže čakať výsledok podľa vašich predstáv. Všetko však záleží na vašej schopnosti prekonať svoje menej pozitívne osobnostné črty. Každopádne máte šancu naplniť svoje predsavzatia. Bude to vyžadovať ale konkrétne činy. Nenechajte si ujsť šancu spraviť svet okolo vás lepším. 

Od januára do polovice apríla (či presnejšie povedané, až do konca druhej dekády tohto jarného mesiaca), budete musieť pracovať, ako sa hovorí, zubami nechtami, ale všetko dopadne presne tak, ako by malo. Platí to najmä pre tie Panny, ktoré na konci predchádzajúceho roka prešli akousi radikálnou zmenou vo svojom profesijnom živote. Budete mať radosť z vašej práce, snáď prvýkrát v živote! Konkrétne tí z vás, ktorí podnikajú. Až do polovice jari budete cítiť neuveriteľný nárast radostnej energie a nakazíte ňou aj ľudí okolo vás. Ak nie ste samostatne zárobkovo činná osoba, ale máte vysoko postavenú pracovnú funkciu, v roku 2022 sa vám podarí získať prekvapivo silný tím profesionálov, ktorý vám pomôže v ďalšom kariérnom postupe, alebo aspoň upevní vašu súčasnú pozíciu. Menej úspešný rok čaká Panny, ktoré zastávajú podriadené pozície s nižším spoločenským statusom. To však neznamená, že sa vám nebude dariť. Iba vás nečaká žiadny výrazný pokrok a všetko pôjde tak ako doteraz. 

Zároveň budete musieť venovať osobitnú pozornosť oblasti svojich osobných vzťahov. Je nepravdepodobné, že prichytíte svojho partnera pri podvádzaní, ale predsa len mu venujte viac lásky a pozornosti.

Od konca apríla roku 2022 a až do vrcholu leta sa situácia dramaticky zmení. A aj napriek tomu, že Panny majú silné vnútorné jadro, ešte hlbšie pod povrchom  sú mäkké. Nebuďte prekvapení a berte to s nadhľadom, ak vaša dovolenka nečakane zlyhá kvôli vrtochom vašej polovičky. Hviezdy hovoria, že máte dve možnosti. Na jednej strane, váš vzťah by mal prísť k logickému záveru (aj keď nemusí byť vždy pozitívny). Druhá možnosť je,  že sa za tým skrýva vaše nadmerné sebectvo. Avšak aj napriek relatívne vysokej pravdepodobnosti výskytu takejto situácie, sféra vašich osobných vzťahov v tejto fáze roka bude pre vás neuveriteľne úspešná. Znie to zvláštne? Možno nastal čas zbaviť sa vzťahu, ktorý vás ubíja. Je to však veľmi individuálne pre každú Pannu. Váš horoskop identifikuje len všeobecné charakteristiky obrazu budúcnosti, ostatné je všetko v rukách každého z vás.  

Uvedené obdobie je tiež ideálnym na plánovanie dovolenky v zahraničí. Práve tam môžete stretnúť svoj osud. Myslíte si, že je to možné len vo filmoch? Naopak! Romantika a realita sú do značnej miery kompatibilné, najmä ak si to budete zo srdca želať.

V ďalšom období roka 2022 nastane pre ľudí narodených v znamení Panny pokojný a harmonický čas. Najmä čo sa týka vášho milostného života. No od nových známostí nečakajte, že budú trvalé. Je to málo pravdepodobné. Možno v závere roka budete zvažovať, že sa vrátite k starým láskam. Svoje rozhodnutie však neuponáhľajte. Nemusí to byť pre vás tá najlepšia voľba a môže to znamenať zbytočný krok späť.

V práci sa črtá finančné polepšenie. Samozrejme najmä v tom prípade, keď ste nezaháľali od začiatku roka. Pozor však, rozhodnutia prijaté v tomto období budú mať trvalé následky. Preto zbytočne neriskujte.

Dobrá rada na záver – zachovajte triezvu myseľ a dobrú vôľu. A taktiež budete musieť potlačiť svoje sebecké sklony. Inak vaše duchovné hľadanie môže skončiť v úplnej degradácii. Váš horoskop odporúča, aby predstavitelia znamenia Panny obrátili pozornosť do svojho vnútorného sveta a zlepšili jeho vnímanie. Príde čas, keď si uvedomíte, že je potreba zmeny.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk