PANNA - horoskop na rok 2019

znamenie Panna
Zdroj foto: GettyImages

Čo prinesie Pannám horoskop na rok 2019?

Vaše znamenie zverokruhu odkazuje na prvok Zeme. A prvkom patróna roka 2019 Prasaťa je zas voda. Pravdepodobne už neexistuje žiadne harmonickejšie prepojenie prvkov, pretože oba elementy poskytujú rast a prosperitu v prírode a podporujú samotný život.

Pokiaľ ide o osobný horoskop, je tu nepríjemné prekvapenie. Merkúr, planéta vášho  znamenia, bude v nepriaznivom postavení a poskytne vám nízku kvalitu energie. Inými slovami, zatiaľ čo za obvyklých okolností vás Merkúr robí podnikavou, komunikatívnou a aktívnou osobnosťou, v tomto roku narazíte na problémy. Často to nemusí byť vaša chyba, ale niekedy to môže ohroziť  vašu životnú rovnováhu.

Napríklad tak, že zanedbáte vlastné zdravie i súkromné vzťahy a stanete sa prehnaným workoholikom. Práca je pre vás únikom pred problémami. Ľudia v znamení Panny si uvedomujú, že nekonajú správne, no často je to silnejšie ako oni.  Skúste sa vtedy spoľahnúť na svojho tvorivého ducha a snažiť sa vyriešiť problémy v súkromí lepším spôsobom ako útekom.

Napriek tomu, že Merkúr bude v roku 2019 v negatívnom postavení, prekážky, ktoré tým spôsobí, sa dajú ľahko obísť.  Jednoducho sa vyhýbajte radikálnym postupom a snažte sa byť opatrnejší.  Vaša inteligencia vám v tejto veci ľahko pomôže. Hviezdy vám dávajú v roku 2019 určitú slobodu a možnosť vyhnúť sa istým pravidlám. Využite to.

Láska a vzťahy

Vo svojom osobnom živote si budete musieť vybrať medzi rôznymi možnosťami.  Bez ohľadu na cestu, ktorú si vyberiete, dostanete pozitívny výsledok, ale buďte spravodliví  v prípade vašich najbližších. Najmä ich nezanedbávajte a dajte im pocítiť, že sú pre vás dôležití.

Vo vašej rodine je niekto, kto vám nepraje a kladie vám pod nohy polená. Možno tušíte, kto to je, ale neoplácajte mu to rovnakými spôsobmi. Tým by ste celú situáciu iba zhoršili. On po čase pochopí, že s vami sa zahrávať  nie je dobrý nápad.

Tí, ktorí sa narodili v znamení Panna, prekvapí tiež skutočnosť, že zrazu človek, ktorého si doteraz nevšímali, zaujme veľmi dôležité miesto v ich živote.  Staronová známosť bude veľmi intenzívna a vrúcna. Koncom roka pocítite nával energie, ale nebudujte  v tomto období žiadne dlhodobé plány do budúcnosti. Situácia sa môže totiž kedykoľvek zmeniť.

Práca

V profesijnej oblasti je tu niekto, kto využíva váš talent a schopnosti vo svoj prospech. Preto sa vám nedarí postúpiť v kariére. Vaši nadriadení si neuvedomujú, čo sa vo vás skrýva. Avšak tým, že sa im budete pripomínať, uznanie nedosiahnete.  Treba si to vytmaviť s vašim konkurentom.

Vzhľadom na to, že Slnko bude dominantným zdrojom pozitívnej energie, môže byť pre tých, čo podnikajú, úspešná krátkodobá aliancia s lídrom v odvetví alebo zmluva s významným investorom. Môžu nastať radikálne zmeny, ktoré vás zastihnú nepripravených. Dokonca si budete musieť doplniť vedomosti štúdiom, aby ste sa danej situácii prispôsobili, ale nemajte obavy, všetko pôjde nakoniec hladko.

Čo sa týka finančného zisku, bude do veľkej miery závisieť, ako dokážete využiť kontakty, ktoré máte.

Zdravie

V roku 2019 znamenie Panna bude zamerané na svoje zdravie. Úzkostlivo budete  oň dbať , avšak nepreháňajte to. Aby sa z vás nestal hypochonder. Prílišná pozornosť a zameranosť na choroby vplýva aj na tok vašej energie. Horoskop hovorí, že v roku 2019 budete mať zvýšenú tendenciu k oslabeniu psychiky. Môžu vás trápiť depresie, ktoré navonok nemajú opodstatnenie. Pravdepodobne má v tom prsty Neptún, ktorý bude pôsobiť najmä na Panny narodené v druhej dekáde. Rizikovým mesiacom je máj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk