PANNA - horoskop na rok 2018

Panna, horoskop

Aký rok čaká toto znamenie?

Panny čaká v roku 2018 láska. Tie zadané sa môžu cítiť obmedzované, čo môže skomplikovať ich vzťah. Na druhej strane je fakt, že ak vydržíte, dočkáte sa odmeny. Slobodné Panny môžu nájsť partnera medzi staršími a múdrejšími potencionálnymi nápadníkmi. Alebo partnermi, ktorí sú na spoločenskom rebríčku vyššie ako oni.

Keďže prítomnosť Neptúna vo vašom znamení pokračuje, táto planéta vnáša neistotu do vašich partnerských zväzkov.

Počas nastávajúceho roka vaša túžba po vedomostiach vzrastie. Získate informácie, ktoré dokážete pozitívne zúročiť.

Rok 2018 prináša pre Panny výzvy v podobe prehodnotenia vlastného života, najmä toho citového. Budete sa pýtať, ako vám pomáha vaša rodina alebo ostatní alebo ako vás potrebujú oni sami.  Mali by ste ich pomoc oceniť a nie považovať ju za samozrejmosť.

15. mája na vás vplýva vzrušujúca planéta Urán, ktorá stimuluje vašu filozofickú a cestovnú zónu. To pravdepodobne povedie k neočakávaným výletom v najbližších niekoľkých rokoch.

Obdobie po Novom roku sa zameria na vaše korene a odkiaľ ste prišli. Môžete sa obzrieť späť do minulosti. Toto obzretie zapríčinili udalosti, ktoré sa udiali v priebehu uplynulého roka.

Od 19. februára po dobu štyroch týždňov nastane vhodný čas pre Panny a ich partnerstvá. Ak váš vzťah nabral vážny smer, potom by ste mali zvážiť buď manželstvo, alebo spoločné bývanie. Vytvorte teraz akékoľvek obchodné partnerstvá a podpíšte všetky dokumenty.

Od 23. marca do 15. apríla sa nepúšťajte do nových projektov. Namiesto toho, aby ste začali niečo nové, vráťte sa a dôkladne skontrolujte svoju prácu.

Chiron vstupuje 24. apríla do zóny „peniaze od druhých“. Toto bude začiatok obdobia na vyriešenie finančných ťažkostí. 

Od 22. mája je najlepší čas na to, aby v roku 2018 všetky Panny, ktoré o tom uvažujú, začali podnikať. Ak ste sa niekedy zaoberali myšlienkou, že vystúpite na verejnosť s niečim, na čom ste pracovali dlhší čas v ústraní, teraz nastalo to správne obdobie.  

Vaša tímová a skupinová činnosť bude od 21. júna v centre pozornosti. Získate potrebnú pomoc a každý vám bude naklonený.

Od 26. júla, počas druhého obdobia retrográdneho Merkúra, môžete mať určité pochybnosti o vašich schopnostiach. Môžete sa uprostred noci často prebúdzať a trápiť myšlienkami, ako riešiť problémy počas dňa. Počas tohto obdobia sa však radšej vyhýbajte konfliktov. Neuspeli by ste.

24. augusta sa vaše znamenie nachádza v centre pozornosti a vy ste tam tiež. Nie je to ľahké miesto pre Panny, ale zvládnete to. Treba byť však samými sebou a nestrácať tvár.

Po 23. septembri sa na vás usmeje šťastie a vaša finančná situácia sa zlepší. Využite tento čas na vyjednávanie o lepšie platové podmienky.

Dni a týždne po 23. novembri sú najlepšie, aby ste si užili čas s rodinou. Vezmite si voľno a naplánujte výlet. Potrebujú vás viac ako inokedy.

Od 17. do 2. decembra je Merkúr opäť retrográdny a tentokrát sa musíte zamerať na základy svojho života. To znamená vrátiť sa späť k vašim koreňom a ctiť tých, ktorí tam boli pre vás a čo urobili. Je čas zistiť, že ste sa nestali tým, čím ste dnes, bez pomoci vašich blízkych.

Od 28. novembra budete mať príležitosť nájsť novú lásku alebo len na flirtovanie. Pravdepodobne budete mať na silvestrovskej párty po svojom boku novú osobu. To platí pre tie nezadané Panny. Partneri tých zadaných budú zasa pravdepodobne žiarliť.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk