Oscar 2016: Pozrite si dych vyrážajúce róby celebrít!

Img_2372.jpg

Už po osemdesiaty ôsmykrát sa udeľovali prestížne ceny Akadémie filmových umení a vied, čo sa samozrejme nezaobišlo bez nádherných rób dám. Kto si odniesol pomyselnú zlatú sošku za najlepší outfit? Čítajte tu.

V hollywoodskom Dolby Theatre rozdali v noci z nedele na pondelok ceny americkej Akadémie filmových umení a vied. Počas ceremoniálu, ktorý moderoval komik Chris Rock, sa predstavili napríklad Morgan Freeman, Sacha Baron Cohen, Charlize Theron, Jacob Tremblay, Sofía Vergara, Kerry Washington, Reese Witherspoon a ďalší. Hudobnými hosťami boli Dave Grohl z kapely Foo Fighters, Pharrell Williams, Sam Smith, The Weeknd a Lady Gaga.

Čierna a biela. To sú farby outfitov, ktoré na červenom koberci jednoznačne kraľovali. V čiernej, ktorá prechádzala do tmavomodrých tónov, sa predviedla na tohtoročnom udeľovaní Oscarov i čarovná Jennifer Lawrence, ktorá si zvolila rafinované šaty od značky Dior. Do rovnakej farby sa odeli i celebrity Whoopi Goldberg, Julianne Moore, Rachel McAdams, Sarah Silverman, Mariah Carey, Charlotte Riley a ďalšie.

Pôsobivý model šiat čiernej farby mala na sebe aj Kate Winslet, ktorý spolu so žiarivou blond vytváral úchvatný kontrast.

Vyzerá to tak, že obdobie šialených outfitov má už Lady Gaga dávno za sebou. Na červenom koberci sa ukázala v bielej róbe od Brandona Maxwella a veľmi jej to pristalo. Okrem nej na bielu stavili aj Jessica Alba, Stacey Dash, Priyanka Chopra, Joan Collins, Liberty Ross  a iné.

Očarujúca Charlize Theron si pre zmenu zvolila na slávnostný večer nádhernú červenú. Jej šaty okrem iného zaujali aj priepastným výstrihom.

Reese Witherspoon a Tina Fey sa nechali ovplyvniť pri výbere oblečenia podobnou náladou, lebo ich róby žiarivej modrej farby sa trochu podobali.

Za zmienku určite stojí i Alicia Vikander. Jej outfit z módneho domu Louis Vuitton na prvý pohľad vyzeral ako vystrihnutý z rozprávky Kráska a zviera.

Priam kráľovsky pôsobila Sofia Vergara, ktorá si na slávnostné udeľovanie prestížnych cien obliekla nádherné šaty tmavomodrej farby.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk