Orlando Bloom obmedzil kariéru po rozvode s Mirandou Kerr, dôvodom bol jeho syn

Orlando Bloom
FILE - This Feb. 26, 2017, file photo, shows Orlando Bloom at the Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills, Calif. Bloom told Elle U.K. for an interview published online April 11, 2017, that he remains friends with ex-girlfriend Katy Perry and says he and Perry are setting an example by showing that breakups “don’t have to be about hate.” (Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File) SITA/AP

Štyridsaťročný herec si dal krátku pauzu a teraz sa teší na návrat.

Anglický herec Orlando Bloom úmyselne obmedzil svoju kariéru po rozvode s Mirandou Kerr, aby sa mohol venovať synovi Flynnovi. „Mám šesťročného syna a urobil som vedomé rozhodnutie, aby som bol po ruke pre syna, keď som sa rozvádzal s jeho mamou. Nikdy nebudem ľutovať, že som s ním strávil viac času. Teraz, keď je situácia už stabilnejšia- ona je šťastne zasnúbená a ja som šťastný, že mám doma príjemné prostredie, mám veľkú túžbu vrátiť sa k práci. Mám šťastie, že nemusím vziať každý scenár, ale že si môžem vyberať. Teším sa na to,“ vyjadril sa 40-ročný herec, ktorý si nedávno dal pauzu s priateľkou Katy Perry. „Snažím sa tomu nevenovať veľa pozornosti. Môžete žiť deň za dňom a keď večer prídete do postele, pomyslíte si, že ste dnes urobili čo sa dalo. Práve som sa vrátil z Nigérie, kde som stretol deti, ktoré boli svedkami vraždy svojich rodičov. Zvyšok sveta je Disneyland oproti veciam, ktoré zažívajú niektorí ľudia,“ dodal herec pre magazín Total Film.

Orlando Jonathan Blanchard Bloom je známy z filmových sérií Piráti Karibiku a Pán prsteňov, pričom elfa Legolasa, ktorého stvárnil v trilógii Pán prsteňov, si zahral aj vo dvoch snímkach z trojdielnej adaptácie knihy Hobit s podtitulmi Smaugova pustatina (2013) a Bitka piatich armád (2014). Okrem toho sa predstavil aj vo filmoch ako Čierny jastrab zostrelený (2001), Trója (2004), The Calcium Kid (2004), Kráľovstvo nebeské (2005), Elizabethtown (2005), Traja mušketieri (2011) alebo Zulu (2013).

www.femalefirst.co.uk , SITA

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk