Oriflame poradca: Žiť s prírodou znamená chrániť ju aj vo svojej kúpeľni

Kúpeľ, kúpať sa, kráska, žena

Oriflame na Slovensku oslavuje 25 rokov, ale všeobecne je na svete už 50 rokov! Išlo o jednu z prvých značiek, ktorá si medzi základné atribúty svojej filozofie začlenila aj prírodu. Nielen vo forme množstva prírodných zložiek, ktoré sa v kozmetike nachádzajú, ale aj v ochrane prírody, a teda výroby aj takej kozmetiky, ktorá je biologicky rozložiteľná.

Fakt č. 1: K ochrane čistoty vody môžeš prispieť aj ty.

Je to taká pochmúrna téma, ale je viac ako aktuálna a reálna, tak pred tým netreba zatvárať oči. Približne 70 % našej Zeme je pokrytej vodou. Z tohto množstva predstavuje čerstvú a čistú vodu iba približne 2,5 %. Podľa štúdie realizovanej Food & Water Watch bude do roka 2025 približne 3,5 bilióna ľudí vo svete čeliť problémom s nedostatkom čistej, neznečistenej vody. Oriflame si tento problém uvedomuje, preto vyvinul rad Love Nature, v ktorom sa nachádzajú výhradne biologicky rozložiteľné produkty. Znamená to, že po použití nemajú žiadny negatívny dopad na vodu v životnom prostredí. V aktuálnom katalógu nájdeš množstvo výrobkov radu Love Nature, Oriflame poradca ti odporúča vyskúšať novinku s kokosovou vodou a melónom, ktoré na tvojej pokožke zanechajú okrem nádhernej vône aj jedinečný pocit osvieženia. Nájdeš tu telové mlieko, sprchovací gél a mydlo. Ak si chceš svoj kúpeľ užiť ešte viac, siahni aj po novej sprchovacej špongii May, ktorá tvoju pokožku vyčistí a odstráni z nej odumreté bunky. 
Oriflame 1.jpg

Rad Love Nature prináša ešte jednu novinku! Je ňou bohatá hydratačná starostlivosť o pokožku v troch krokoch – pleťovom pílingu, pleťovej maske a hydratačnom géli s obsahom výťažka z uhorky. Tento je tou najlepšou ingrediencou pre zdravo vyzerajúcu, sviežu a hydratovanú pleť, čo vedia všetci tí, ktorí milujú prírodu.

Fakt č. 2: Na spoločné dovolenky väčšinou balíš ty.

Travel Supermarket realizoval prieskum, prostredníctvom ktorého chceli zistiť, kto najčastejšie balí kufre na dovolenky, ako dlho to trvá a aké sú dovolenkové “must have”. Výsledok? Vo viac ako polovici prípadov balí kompletnú batožinu žena, trvá jej to približne 81 minút. 1 zo 14 žien priznala, že balí najmä preto, lebo sa obáva, že partner by si nezbalil vhodné a dobre vyzerajúce šaty. A ako je to s kozmetikou? Štvrtina žien a mužov považuje za must have opaľovací krém, 21 % mužov si zakladá na hydratačnom kréme a 14 % mužov na kondicionéri.

Aj ty si tá, ktorá balí všetko? Oriflame poradca má pre teba skvelý tip na pomocníka pri balení kozmetiky! Priestranná toaletná taštička May je ideálna na cestovanie pri balení všetkých hygienických potrieb. Vďaka viacerým vreckám si do nej všetky svoje kozmetické potreby prehľadne uložíš a ľahko nájdeš.

Ooriflme 2.jpg

Mimochodom, na akýkoľvek výlet (ale, samozrejme, aj doma) je ideálna ďalšia skvelá novinka – zlupovací podkladový lak The ONE. Oriflame poradca ti garantuje, že lakovanie nechtov nebolo nikdy jednoduchšie! Podkladový lak vytvára hladký, ochranný podklad pod lak na nechty. Akonáhle budeš chcieť zmeniť farbu laku, tak ho jednoducho zlúpneš, bez ohľadu na jeho intenzitu či trblietavosť. Výhodou podkladového laku je aj to, že chráni nechty pred zafarbením.

A určite uznáš, že bez kvalitnej výbavy na make up sa necestuje. Zbaľ si aj novú obojstrannú ceruzku na obočie The ONE určenú na zvýraznenie a kontúrovanie obočia.

Fakt č. 3: Máš poslednú šancu kúpiť jarnú kolekciu.

Po novom prináša Oriflame módne doplnky sezónne. Jarná ponuka sa katalógom č. 6 končí, v nasledujúcom katalógu nájdeš horúce letné doplnky. Preto neváhaj a objednaj si do svojej jarnej výbavy trendy kúsky od Oriflame. V ponuke nájdeš dokonca aj novinku v podobe štýlových slnečných okuliarí, a to v dvoch prevedeniach. Honey Clay sú luxusné s masívnym rámom a korytnačinovým vzorom. Popnugget sú s ombré efektom v ružovo-zelenom tóne a zlatistým detailom.

Fakt č. 4: Problém suchých vlasov predchádza mnohým ďalším problémom.

Niektorí ľudia si myslia, že mastné či suché vlasy sú jednoduchým a samostatným problémom, ktorý nesúvisí s ničím ďalším. Opak je pravdou. Problém suchých vlasov patrí k najčastejším problémom s vlasmi – ako u žien, tak u mužov. Dôsledkom suchých vlasov zvyknú byť ďalšie ťažkosti, napríklad štiepajúce sa končeky, stenšovanie sa vlasov, vypadávanie či lámanie vlasov. Preto je potrebné suchým vlasom venovať zvýšenú starostlivosť, veď prevencia je vždy lepšia, ako liečenie následných ťažkostí.

Oriflame poradca dáva do pozornosti nový rad HairX Advanced Care Gloss & Moisture pre normálne a suché vlasy. Vďaka pôsobeniu rastlinných živín a kyseliny hyaluronovej produkty tohto radu tvoje vlasy hydratujú a zvláčnia. V rade nájdeš nezmývateľný sprej pre lesk a hydratáciu vlasov a šampón pre lesk a hydratáciu vlasov.

Oriflame 4.jpg

Ak si to už zmeškala a tvoje vlasy začali vypadávať, rednúť, stratili pružnosť, silu a vitalitu, siahni po druhom novom rade vlasovej kozmetiky. HairX Advanced Care Activator je určený pre rednúce vlasy, okrem rastlinných živín obsahuje upokojujúcu echynaceu a stimulujúci kofeín. Výsledkom sú hustejšie a plnšie vlasy. V rade nájdeš posilňujúci sprej na vlasy, posilňujúci šampón na vlasy a posilňujúce vlasové tonikum.

Fakt č. 5: Až 54 % mužov a žien si pred nočným spánkom neumýva tvár. 

Ukázal to prieskum zrealizovaný v USA spoločnosťou CeraVe®. Pre tamojších dermatológov bolo prekvapivé, že napriek pomerne silným kampaniam kozmetických spoločností, Američania stále nevedeli, ako si tvár správne umývať. 
Oriflame 3.jpg

Oriflame teraz prináša novinku na čistenie pleti, prístroj SkinPro Sonic 3v1, ktorý je vďaka trom nadstavcom určený nielen na čistenie, ale aj na masáž a píling pleti. Prístroj využíva tú istú technológiu ako sonické elektrické kefky, teda frekvenciu okolo 12 600 vibrácií za minútu. Sonická vibrácia znamená, že fyzický kontakt prístroja s pleťou je omnoho jemnejší ako pri rotačných prístrojoch. Sonické vibrácie intenzívne pulzujú na pleť, nastavce na čistenie pleti a píling doslovne vytrasú voľné nečistoty z povrchu pleti a viditeľne uvoľnia póry, masážny nastavec má na pleť relaxačné účinky, posilňuje ju a stimuluje mikrocirkuláciu. S prístrojom SkinPro Sonic 3v1 nebudeš už nikdy sama v sebe riešiť otázku, či si pleť čistíš správne.

Oriflame chce, aby si sa cítila šťastne a krásne a je odhodlaný prispievať k tvojmu každodennému komfortu. Viac nájdeš na www.oriflame.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk