ONLINE PORADŇA: Rakovina krčka maternice

Intímne zdravie, ženské problémy, rakovina

Čo sa skrýva za závažným ochorením jednej z vás? Možno sa budete čudovať.

Pred pár dňami mi zistili rakovinu krčka maternice. V týchto dňoch mám podstúpiť operáciu. Prečo tento problém, a prečo práve teraz? Nikdy som nebola chorá, stále športujem. Ďakujem za odpoveď. 

Odpovedá Inka

Všetky ženské problémy súvisia so vzťahom k sebe samej a so vzťahom k partnerovi. Nie ste v súlade s prirodzeným tokom života. Cítite sa ako žena, ktorú nerešpektujú a hlavne sa cítite nechcená. Chýba vám od partnera náklonnosť, ste frustrovaná z nedostatku záujmu z jeho strany alebo pozornosti. Cítite sa prázdna, bezcenná a podvedená. Ste jednoducho v určitom zmysle obmedzovaná, vystrašená. Sú tam aj nejaké krivdy z minulosti. Neviete sa uvoľniť, vypnúť. Stále ste akoby v strehu. Niekedy možno preceňujete svoje sily a idete na rezervu rezervy. Je to veľmi o sebeláske, ktorá vám chýba…

S úctou Inka

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk