ONLINE PORADŇA: Psoriáza môže znamenať omnoho hlbší problém

Psoriáza, ekzém

Po dlhšej dobe opäť odpovedáme na vaše starosti. Tu je problém jednej z vás.

Dobrý deň. Niekoľko mesiacov sa mi zhoršilo ochorenie psoriáza. Diagnostikovali mi ju asi pred 4 rokmi. V roku 2015 som porodila druhú  dcéru vo veku 40 rokov. Vzťah s partnerom sa zhoršoval, až v januári tohto roku sa odsťahoval. Odvtedy sa môj stav zhoršil, krémy ochorenie nepotláčajú a vznikajú nove ložiská na koži.  Za pomoc ďakujem.

Odpovedá Inka Nemezis

Psoriáza vznikla na základe vášho dlhodobého emočného vypätia. Vaše vnútro je ako láva v sopke. A nie je to spôsobené iba vzťahom, ktorý ste mali. (Myslím partnera, ktorý v januári od vás odišiel) Je tam veľa ešte z ostatného, doterajšieho života, ba až z detstva. Váš vzťah s partnerom bol len poslednou kvapkou, „spúšťačom“.

Vo vašom vnútri je hnev, nenávisť, pocit krivdy…..a toto všetko je potrebné vyčistiť. Tak sa následne vyčistí aj vaša pokožka. Pokožka totiž prvá odzrkadľuje to, čo sa deje v našom tele – či nesprávna strava alebo stres alebo vyššie menované emócie.

Je dobré osloviť odborníka, človeka, ktorý vie pracovať s dušou, aby vám vysvetlil niektoré súvislosti a deje vo vašom živote. Potrebujete ich pochopiť. Samozrejme popri tom je potrebné vyčistiť a zregenerovať vašu pečeň.

Ak sa vám takého nikoho nepodarí nájsť, nech sa páči, môžete ma kontaktovať.

S úctou Inka

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk