ONLINE PORADŇA: Čo môžu spôsobiť lásky neláskavé?

Bolesť, smútok, žena, zdravie, samota

Nedoriešené a komplikované vzťahy môžu mať na svedomí tieto zdravotné problémy. Tu je odpoveď na ďalšiu vašu otázku.

Otázka:

Dobrý deň, trpím opakovanými angínami a začali mi odchádzať obličky. Často tiež strácam hlas. Chcem sa vás aj spýtať na vzťah s mojim mužom. Ďakujem za odpoveď.

Odpovedá Tina Topi:

Dobrý deň, podľa terajšieho mena vašu cestu lemujú emocionálne výšky a pády, z jedného momentu na druhý sa viete úplne otočiť, čo môže vaše okolie dosť iritovať. Tento vnútorný stres ešte posilňuje pocit, že ste obratá o to, čo vám náleží, čo vám právom patrí. Momentálne prechádzate ešte ťažším rokom, máte pocit, že neviete, kade kráčate a čo sa nachádza za ďalšou životnou zákrutou. Ale ako budú plynúť mesiace, čoraz viac budete vedieť rozpoznať vašu cestu vpred a nebudete sa už obzerať dozadu. V polovici roka 2017 vám už bude ľahšie a k novembru už budete vedieť s optimizmom hľadieť dopredu. K otázke vzťahu – vašou úlohou je porozumieť, čo presne vám tento muž ponúka, čo sa vo vás vždy pohne. Cítite určitú nevysvetliteľnú povinnosť? Len vy môžete tento „dlh“ vyrovnať – precítením a rozpoznaním vašich emócií a následným prijatím. Už ich poznáte, už ich nemusíte viac zažívať a môžete sa slobodne rozhodnúť, v akej miere pomôcť. Tu mám na mysli mieru emocionálneho zaangažovania. Ak prekonáte strach nazrieť do hĺbky vašich pocitov a vysloviť ich (hlavne sama pred sebou), upokoja sa aj popísané zdravotné problémy.

S pozdravom Tina

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na www.cestaksebe.com.

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk