MÁJ 2017 - mesačný výklad z kariet pre jednotlivé znamenia

horoskop
Zodiac sign. Vector hand drawn illustration. Zodiac circle with horoscope signs www.thinkstockphotos.com

Stále k nám nejako nechce doraziť viac slnka. A už tu máme máj. Piaty mesiac v roku. Máj, mesiac lásky a ja osobne vnímam tento mesiac vždy nejako najviac. Všetko kvitne, vonia „novotou“, začínajú dozrievať prvé plody….a možno aj preto, lebo som sa v máji narodila :).

Ostatné dni ste určite aj vy zaznamenali miestami obrovské energetické vlny. Tí vnímavejší ste si všimli, že sem tam ako keby sa svet a ľudia okolo vás zbláznili. Naozaj sa toho deje veľmi veľa, aj keď si všetko neuvedomujeme a všetko nevidíme. Prirovnala by som to možno k tsunami, v prenesenom zmysle slova. Jednoducho – valí sa obrovská voda a čistí všetko, čo je potrebné vyčistiť. Preto, ak máte ešte nejaké veci nedoriešené, snažte sa vyriešiť ich. K tomuto som našla krásny Swamijiho výrok: „Keď si myslíte, že riešenie poznáte, ale nemôžete ho uskutočniť, tak to nie je riešenie.“ Takže už žiadne výhovorky, že ja riešenie mám, ale zatiaľ nemôžem……

Je tiež dobré zamyslieť sa nad tým, podľa akých vzorcov stále fungujete. Popremýšľajte, ktoré vzorce by ste mali odstrániť zo života. Ak ich nebudete vedieť identifikovať, kľudne sa ozvite. Je totiž dobré pochopiť, že tieto vzorce sú samé o sebe vlastne mŕtve, sú nič! Oni nemajú život, sú bezvládne. Vy ich živíte a dávate im energiu. Ožívajú vlastne iba vo chvíli, kedy ich podporuje naša vôľa. Tak som bola hrdá sama na seba, že som si nevedela spomenúť na žiadny vzorec, ktorý by som svojou vôľou živila! Lenže pri jednej meditácii mi vyplávali na povrch veci, ktoré by ma ani vo sne nenapadli. A ja som nevedomky fungovala v tejto symbióze. Takže sa tiež snažím odstraňovať a nedávať už viac energiu niečomu, čo mi vlastne kazí môj život. Popremýšľajte………

Dlhý úvod, ale potrebný.

Rozhodla som sa pre tento mesiac vykladať z kariet „Tarot Keltských drakov“ a „Čarovných delfínov a morských víl.“

BARAN

Karty hovoria o tom, že je čas ísť ďalej. Pustiť sa všetkého starého a nepotrebného, aby ste mohli uvoľniť miesto novým veciam. Ste nabádaní, aby ste si rozširovali vedomosti, obzor vnímania, hľadajte nové informácie, učte sa nové zručnosti a tak vám prídu do života nové príležitosti.

BÝK

Máte rôzne plány, ciele, ale opúšťate ich? Chýba vám sebadisciplína. Vydržte a nebojte sa zodpovednosti. Ak totiž takto budete konať stále dokola, budete vnútorne viac a viac nespokojní a môže vo vás narastať pocit menejcennosti. Veľa „pokladov“ máte priamo pod nohami, ale otáčate sa k nim chrbtom. Nerobte to. V mesiaci máj k vám príde nečakaná potešujúca správa o peniazoch. Nájdite si čas na priateľov.

BLÍŽENCI

Je tu možnosť posunúť sa v pracovnej oblasti. Nové kontakty, nové projekty, dokonca je tu možnosť uzatvoriť spoluprácu so zahraničím. Dôležité je však dobre všetko naplánovať. Je tu karta – dovoľte si prijímať. Tu to však platí nielen pre oblasť práce. Pre druhých by ste sa rozdali a možno pomáhate v rôznych smeroch. Ono to dávanie vám možno spôsobuje radosť, ale nechajte aj druhých, aby mohli robiť radosť vám a nebráňte sa túto pomoc prijímať. Nebuďte hrdí a nemyslite si, že „veď zvládnem sám“. Uvedomte si, že tak pracujete na rovnováhe, ktorú práve vy veľmi k životu potrebujete.

RAK

Tento mesiac ste pod veľkým vplyvom Boha a veľmi silnej energie a nie je tu veľmi čo napísať. Iba najdôležitejšie pre vás je – môžete dosiahnuť tento mesiac čokoľvek, preto je dôležité dávať si pozor na svoje myšlienky a myslieť iba na to, po čom túžite, čo chcete dosiahnuť a nie naopak. Toto obdobie je pre vás vyslovene magické, tak to využite.

LEV

Možno máte pocit, že sa vám v práci alebo vo vzťahu nedarí alebo nejde všetko tak, ako si predstavujete. Tu práve je nejaký nesprávny vzorec, o ktorom som písala na začiatku. Prežívate neoprávnenú nespokojnosť a než urobíte akékoľvek rozhodnutie, nechajte ho vychladnúť. Oni vás totiž obklopujú zázračné príležitosti, len ich nejako nechcete vidieť.

PANNA

Stále ma vedia karty prekvapiť. Napriek rozdielnym sadám sa vedia krásne doplniť. A platí to aj pri tomto znamení. Cítite sa zaseknutí, nerozhodní a neviete, čo robiť alebo ako ďalej? Je vhodný čas na rozhodnutie. Nemáte jeden dôvod na to, aby ste váhali. Máte výbornú intuíciu, dostatočnú silu na to, aby ste zvládli aj nemožné. Tak poďme! 🙂

VÁHY

Prežívate ťažké chvíle? Dávate si otázku, že kedy to všetko skončí? U vás mi vyšla karta, že všetko sa môže dať do poriadku a do harmónie, keď urobíte nejaké ťažké (z vášho pohľadu) rozhodnutie. Je pre vás veľmi dôležitý odpočinok!!!!!!!

ŠKORPIÓN

Čaká vás nejaká životná lekcia, ktorú ste sa stále snažili preskočiť, vyhnúť sa. Preto buďte opatrní, aby ste nezareagovali nesprávne, pretože sa vám to môže zakrátko vrátiť. Karty odporúčajú púšťať si relaxačnú hudbu, meditovať a dávať sa do kľudu a harmónie. Máte veľmi dobrú intuíciu, počúvajte ju a ona vás povedie správne.

STRELEC

Aj keď si myslíte, že život s vami hrá nejakú bláznivú hru, ktorej nerozumiete, vedzte, že všetko sa deje preto, aby ste opustili to, čo vám už neprospieva. Ste nabádaní, aby ste prijímali všetko, čo vám prichádza do cesty. Ak možno máte strach, že niečo nezvládnete, opustite tieto myšlienky. Vesmír, ak vám niečo posúva, znamená to, že ste dostatočne pripravení zvládnuť to. Pre vás je máj mesiacom, kedy môžete zvládnuť naozaj veľa.

KOZOROŽEC

Je možné, že prežijete situáciu, ktorá odštartuje veľký výkyv emócií. Je tu dôležité počúvať svoju intuíciu viac, ako inokedy. Vy totiž veľmi dobre viete, čo chcete a čo nie. A preto karta „ÁNO“ je pre vás dostatočným potvrdením toho, že vaše rozhodnutie alebo konanie je správne a môžete sa na to spoľahnúť. Ak by sa jednalo dokonca o životnú zmenu, nebojte sa. Nebesia vás uisťujú, že ak požiadate o pomoc, dostane sa vám maximálne podpory. Prijmite to, čo k vám v rôznych podobách prichádza.

VODNÁR

Ste nabádaní uzdraviť svoj vzťah s matkou, tak sa vám rýchlejšie budú zhmotňovať vaše priania túžby. Táto situácia sa môže dokonca vyliečiť úplne zázračným spôsobom. Čistením svojho vnútorného sveta totiž pritiahnete do svojho života viac lásky, príležitostí a liečivej energie.

RYBY

Myslíte si, že ste akoby uväznení? Je to iba váš veľmi subjektívny pocit. V tom žalári sa držíte sami a to spôsobuje, že ste nerozhodní, zanecháva to vo vás pocit spútanosti a obmedzenia. Ale je to všetko iba vo vašej hlave. Nebojte sa snívať, zbavte sa obmedzujúcich predstáv a úspech sa dostaví.

Krásny a spokojný máj, plný lásky, radostných dní a spokojnosti vám želám.

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk