Odkaz na týždeň od 03.09. 2018 do 09.09. 2018

týždenný horoskop
Pexels.com

Pozdravujem Vás, priatelia!

Máte pocit, že svet zošalel? Nuž….nejako sa tie energie musia zlaďovať….a keďže sme ľudia rôzni, spôsobuje to v určitom momente chaos, nepredvídateľné správanie, zdravotné problémy, pocity, s ktorými si nevieme poradiť. Preto som na tento týždeň požiadala o odkaz, ktorý by nám pomohol k tomu, aby sme zvládali to, čo sa okolo nás deje.

Nezrelé energie sa prebúdzajú do nového cyklu bytia a skúseností. V tomto čase sú udalosti v živote pre veľa z vás „holé“, ako stromy v zime. Máte však neviditeľnú schopnosť rozkvitnúť a byť plní radosti a šťastia. Vaše  korene totiž siahajú hlboko, a preto sú stabilné. Ide o to, uvedomiť si svoju silu. Životy, ktoré ste doteraz žili, vo vás silu, ktorú vlastníte, doslova zadusili. Karta, ktorá k vám prehovára, má krásne znázornenú hojnosť, plodnosť myšlienok, slov a činov. Uisťuje vás o tom, že nech sa deje čokoľvek, ste v bezpečí. Vyzýva, aby ste si uvedomovali prítomnosť, ktorú žijete. 

Ďalšia karta je veľmi silná – ukazuje vašu silu zvládnuť nezvládnuteľné. Je okolo vás veľké množstvo astrálnych pomocníkov, ktorí nad vami držia ochrannú ruku. Na karte je veľa ochranných symbolov, ktoré vás uisťujú, že aj napriek tomu, že sa môžete stretnúť s odmietaním vášho okolia prijať vašu cestu, vaše smerovanie, choďte za svojim cieľom tak, ako cítite. Nedajte sa odradiť. Postavte sa za všetko, na čom vám záleží. Je možné, že sa budete cítiť osamotení, ale táto osamotenosť bude pre vás príjemná. Bude to ako keď sedíte v tráve, slniečko svieti, vtáčiky spievajú, zvieratká voľne pobehujú okolo vás, vetrík pofukuje a vy sa cítite ako v raji. Budete jednoducho v súlade s prírodou a tak naberiete, pre vás potrebnú, silu a energiu. A spojenie s prírodou si vychutnajte naplno – pomaly končí leto a príroda na jeseň je, aspoň pre mňa, najfascinujúcejšia.

Ide totiž o to, že v tomto období, okrem nachádzania vlastnej sily, prichádza niečo dôležité, na čo ste čakali veľmi dlho. Môže ísť o ukončenie záležitosti, ktorá trvala už veľmi dlho, môžete pochopiť niečo, čo ste dlho pochopiť nevedeli, môžete si konečne splniť nejaký sen – jednoducho akoby odložíte bremeno, ktoré vás dlhodobo ťažilo alebo sa rozhodnete pre niečo, čo ste už dlho chceli urobiť. Zároveň sa vám ukáže dlho skrývaná pravda, a to vás nesmierne posilní. Vystúpite z roly obete (to je to znovuobjavenie vnútornej sily, o ktorom je písané na začiatku). Zapamätajte si, že ak je raz niečo určené pre vás, nikto vám to nijakým spôsobom nevezme. A čo pre vás určené nie je, to vám nestojí za to vlastniť to. Krásny týždeň vám želám!

S ♥ Inka

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk