Ako odhaliť zadaného muža?

Pár, dvaja, láska, rande
Thinkstock

Práve ste sa zoznámili. Zaujal vás. Aj vy jeho. Keďže chce na vás zapôsobiť, začne na tom pracovať. Predstaví sa ako šampión a samozrejme nezadaný. Ako zistiť, čo je pravda a čo nie?

Mnohé z nás možno majú skúsenosť, že podľahli zadaným mužom, ktorí im tvrdili opak. O to krutejšie prebudenie, ak spoznali pravdu a zistili, že sú v poradí druhé. Ako sa vyhnúť trpkému sklamaniu a chlapa včas odhaliť?

Istota to vždy istí

Všetko, čo by ho mohlo prezradiť, včas zamaskuje alebo odstráni. Len jedno nie: svoju istotu. Muž, ktorý má doma ženu alebo priateľku, vystupuje sebavedome. Je neobyčajne galantný. Má totiž svoju základňu. Chce k tomu získať niečo navyše. Ten, kto žije sám, je naproti tomu neistý. Záleží mu na vydarenom flirte. Tiež sa však snaží nič neprezradiť. Preto sa musíte vypytovať vy. Napríklad na poslednú dovolenku: kde ju strávil… No nebuďte zlomyseľná. “Paríž? A behali ste celý deň po meste pešo?” Na to “vy” musí zareagovať. Ak to ignoruje a snaží sa nebadane prejsť na inú tému, vedzte, že za tým ukrýva nejakú ženu.

Správne otázky ho dostanú

Keď sa naozaj chcete niečo o mužoch dozvedieť, povedzte: “Pôsobíš na mňa ako muž, ktorý na jednej strane nemôže byť bez ženy, na druhej strane chce byť utiahnutý. Alebo sa mýlim?” Nemýlite sa. To zapôsobí na každého chlapa. Všimnite si, ako celkom nenútene prejde do mudrovania. Považuje sa totiž za veľmi zaujímavého.

Ak jeho odpovede zostanú zastreté rúškom tajomstva, spýtajte sa ho celkom jednoducho: “Ako to ovplyvňuje tvoj život?” On váš záujem o jeho osobu odmení bohatými informáciami. Aspoň väčšina z nich.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk