Objavte kúzlo objektívov rozšírenej reality AR vo vašom mobile

kúzlo objektívov rozšírenej reality
Zdroj: Snap

Partnerstvo medzi spoločnosťami Rakuten Viber a Snap prinesie AR Lenses do videospráv a fotografií spoločnosti Viber; WWF, FC Barcelona a WHO sú medzi prvými so značkovými objektívmi Viber.

Objektívy Viber Powered by Snap ponúknu používateľom Viberu vôbec prvé videozáznamy a fotografie s podporou AR. Uvedenie na trh obsahuje 30 nových Viber objektívov, vrátane zvieracích masiek a postáv od Viberu, podvodných objektívov, mačacích interakcií a veľa ďalšieho. Spoločnosť plánuje pridať 300 objektívov do konca roka s tým, že spoločnosti budú mať možnosť vytvoriť si na Viber svoje vlastné exkluzívne objektívy. Federácia World Wildlife, FC Barcelona a Svetová zdravotnícka organizácia sú medzi prvými partnermi spoločnosti Viber, ktorí v aplikácii na zasielanie správ ponúkajú nové objektívy. Prispôsobené objektívy zvýšia interakciu medzi používateľmi a značkami, ktoré milujú na platforme Viber.

Čo je Viber

Viber je aplikácia na volanie a zasielanie správ, ktorá spája ľudí a umožňuje im kreatívne sa vyjadrovať – bez ohľadu na to, kto sú alebo kde sa nachádzajú. Osobné a skupinové rozhovory vo Vibere sú komplexne šifrované, takže používatelia si môžu byť istí, že ich komunikácia je vždy súkromná a bezpečná.

Doplnok, ktorý vás nadchne

Objektívy Viber sú povznášajúcim doplnkom k existujúcim kolekciám nálepiek aplikácie, ktoré umožňujú používateľom vizuálne sa vyjadriť pri chatovaní. Zapojenie Snap’s Camera Kit, Bitmoji a Creative Kit od spoločnosti Viber je len ďalším spôsobom, ako sa môže spoločnosť Viber priblížiť ľudí a urobiť spojenia medzi používateľmi ešte zmysluplnejšími a príjemnejšími.

Medzi nové funkcie Viber patria:
● Okamžitá rozšírená realita: Prekryte obrázky a využite silu AR, ktorú máte na dosah ruky
● Filtre, ktoré upútajú pozornosť: Pridajte do svojich vizuálov kreatívnu vrstvu a začnite konverzáciu s priateľmi
● Expresívne masky: Vyberte si z rôznych masiek, ktoré presne sledujú pohyby tváre používateľov
● Funkcie skrášlenia: Vylepšite svoje obrázky realistickými nástrojmi, ako sú rúž, lícenka a rôzne farby na vlasy
● Prispôsobené bitmoji: Integrujte prispôsobené bitmoji postavy do fotografií a videí
Schopnosť ponúkať sponzorované a značkové objektívy poskytne Viberu ďalší zdroj výnosov, pretože obchodní partneri budú môcť na svojej platforme vytvárať vlastné objektívy pre svoje komunity.

Výhodné partnerstvo

Partnerstvo spoločnosti Snap so spoločnosťou Rakuten Viber je pre nás oboch výhodné,“ hovorí Elliot Solomon, riaditeľ partnerstva Camera Platform Partners v spoločnosti Snap Inc. „Pomôže nám to rozšíriť našu technológiu rozšírenej reality do regiónov, kde už má Viber silné postavenie, a pomôcť používateľom spoločnosti Viber vyjadriť sa prostredníctvom AR na platforme Viber. “

Sme nadšení, že používateľom Viberu môžeme predstaviť fotoaparát Snap,“ hovorí Djamel Agaoua, generálny riaditeľ spoločnosti Rakuten Viber. „Prostredníctvom tohto partnerstva chceme pomocou AR posilniť kreativitu našich používateľov a tešíme sa na inšpirovanie nových zábavných spôsobov, ako môžu ľudia zostať v kontakte so svojimi priateľmi a členmi rodiny. Viber je viac ako aplikácia na odosielanie správ. Nielenže spája ľudí navzájom, je to tiež miesto, kde môžu používatelia vytvárať zábavný, vzrušujúci a odmeňujúci obsah, ktorý môžu zdieľať so svojimi komunitami.“

Verzia aplikácie pre iOS s týmito novými funkciami, ako aj beta verzia pre Android v anglickom jazyku, budú k dispozícii od 30. júna v nasledujúcich krajinách: Austrália, Rakúsko, Belgicko, Kanada, Dánsko, Anglicko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko , Grónsko, Island, Írsko, Izrael, Taliansko, Japonsko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Maldivy, Holandsko, Nórsko, Portugalsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a USA. Viber bude v nasledujúcich mesiacoch postupne zavádzať tieto funkcie na ďalšie trhy, vrátane Slovenska aj všetkým používateľom Android.

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk