Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa

Angelina Jolie na premiére filmu Unbroken v Londýne
Angelina Jolie na premiére filmu Unbroken v Londýne SITA/AP

Ani v posledný novembrový týždeň nebolo o vyobliekané celebrity núdza. A ako to už býva na červenom koberci zvykom, niektorým to vyšlo, iným naopak nie.

Victoria a David Beckhamovci
Victoria a David Beckhamovci SITA/AP

Pozornému oku určite neušiel fakt, že Angelina Jolie je až nezdravo vychudnutá, čo sa odzrkadľuje na jej ramenách a rukách. Najviac to vidieť, keď si na seba oblečie svoj obľúbený strih šiat – korzetový bez rukávov.

Lisa Origliasso a Jessica Origliasso z The Veronicas
Lisa Origliasso a Jessica Origliasso z The Veronicas SITA/AP

Na londýnskej premiére svojej režisérskej novinky, filmu Unbroken (2014), však milo prekvapila. Biely sofistikovaný model z dielne Ralph & Russo Couture herečke mimoriadne pristal, rovnako ako aj vypnuté vlasy.

O tom, že Victoria Beckham patrí medzi ženy so skvelým vkusom, nie je pochýb. Nech si oblečie na seba čokoľvek, vyzerá to na nej bezchybne.

Najčastejšie ju vidieť v minimalistických kúskoch s čistými líniami, z farieb dominujú čierna a biela. Inak tomu nebolo ani tentokrát.

Dlhé čierne šaty, výrazné náušnice a očný mejkap boli dôkazom toho, že aj menej stačí na to, aby žena zažiarila na červenom koberci.

Bonusom bol ten najlepší doplnok zo všetkých, David Beckham. Ruka v ruke sa objavili na módnych cenách v Londýne.

Oslnivo vyzerala aj Lily Collins v modrých čipkovaných šatách Elie Saab a modelka Suki Waterhouse v bledomodrom modeli Burberry.

Pre mnohých módna ikona, Sienna Miller, minulý týžden nesklamala a delikátne staroružové šaty Burberry, vyzerali na nej úchvatne.

Elegantne a zároveň hravo pôsobila Nicole Kidman v krátkych čiernych šatách Prada na premiére detského filmu Paddington.

Detaily vytvorené strieborným štepovaním boli rozkošným detailom, ktorý oživil inak konzervatívne pôsobiace šaty.

Katy Perry sa minulý týždeň zúčastnila vyhlásenia austrálskych hudobných cien ARIA.

Outfit si zvolila už tradične netradičný, pričom spojenie kratučkého topu a úzkej sukne pod kolená od Jamie Lee bolo také jej.

Bohaté zdobenie striedal priehľadný materiál, pričom bolo zjavné, že speváčka si vyšla večer naostro.

Niektoré herečky a speváčky sú odvážne, pre iné je priehľadnosť na oblečení takmer ako druhá koža. A to je aj prípad Katy Perry.

Na priehľadno si vyšla aj dvojica austrálskych pop speváčok Lisa Origliasso a Jessica Origliasso z The Veronicas, v ich prípade však výsledný dojem pôsobil dosť lacno.

Tento trend začína byť opakovaný príliš čato a veľa, až začína byť unavujúci.

Príspevok napísala módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka čitateľom portálu Dámska jazda.sk prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke www.barboradudinska.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk