Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa

Blake Lively na premiére The Age of Adaline v New Yorku
Blake Lively na premiére The Age of Adaline v New Yorku SITA/AP

Ani v druhý aprílový týždeň nebola núdza o vyobliekané celebrity. A ako to už býva na červenom koberci zvykom, niektorým to vyšlo, iným naopak nie.

Sofia Vergara a Reese Witherspoon
Sofia Vergara a Reese Witherspoon SITA/AP

Počas uplynulých siedmich dní sa toho udialo pomerne dosť vrátane nedeľného udeľovania cien Akadémie country hudby v Las Vegas. Ani jedna z prítomných dám sa však vzhľadom nevyrovnala Blake Lively, ktorá sa v newyorskom AMC Loews Lincoln Square zúčastnila slávnostnej premiéry filmu The Age of Adaline (2015).

Roseanne Barr a Sandra Bernhard
Roseanne Barr a Sandra Bernhard SITA/AP

V červenej róbe Monique Lhuillier s čipkovaným živôtikom a obrovskou sukňou pokrytou delikátnym perím vyzerala priam veľkolepo. Výrazné šperky a starohollywoodsky pôvab podčiarknutý plavými kaderami zčesanými na jednu stranu z nej urobili najlepšie oblečenú celebritu týždňa. Pri pohľade na herečku mal človek pocit, že na červený koberec vystúpila priamo z filmového plátna.

Spoločnosť blondínke robili brat Eric a mama Elaine.

Na jednotku vyzerala aj americká lyžiarka Lindsey Vonn, ktorá si premiéru romantického filmu nenechala újisť.

Kedysi šokujúci a kontroverzný, dnes symbol dokonalej elegancie. Dobre padnúci dámsky smoking nahradí akékoľvek koktejlové šaty či róbu a zároveň v sebe nesie akési kúzlo zakázaného ovocia. Ako ho správne nosiť predviedla Rebecca Hall a Lake Bell.

Jeden z najzaujímavejších outfitov posledných dní bol aj dvojfarebný model z tohtoročnej jesennej kolekcie značky Bibhu Mohapatra, v ktorom sa na premiére Avengers: Age of Ultron (2015) v Los Angeles objavila Cobie Smulders.

Hviezdou večera bola však Scarlett Johansson v čiernych minimalistických šatách s asymetrickou sukňou od Stelly McCartney. Jej nový edgy strih vlasov jej nesmierne pristane.

V nedeľu večer sa v Los Angeles konal 50. ročník cien Akadémie country hudby. Spomedzi známych i menej známych dám najviac očarili Taylor Swift, Sofia Vergara, Reese Witherspoon, Kacey Musgraves a Kimberly Schlapman.

Šťastnú ruku pri výbere outfitu nemala tentokrát Miranda Lambert. Speváčka vsadila na metalické večerné šaty, no prekomplikovanosť strihu a všade prítomné výstrihy a prestrihy spôsobovali závrať hlavy. O niečo lepšie už boli čierne šaty, do ktorých sa Lambert neskôr prezliekla.

Najhoršie oblečeným kraľovalo herecké duo Roseanne Barr a Sandra Bernhard. Na filmový festival Tribeca sa síce nechodí vo večerných róbach, no ukázať sa v outfitoch vhodných skôr na návštevu cirkusového predstavenia alebo ležérnu prechádzku okolo domu, je jednoducho potupa.

Príspevok napísala módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete, súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke www.barboradudinska.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk