Nájdite lásku svojho života vďaka zákonom príťažlivosti

Zamilovaní, láska, šťastie, dvaja, milenci, pár, zaľúbení
Thinkstock

Každý z nás môže v živote nájsť tú pravú lásku po akej túži. Zaznela vo vás táto veta ako nereálny nezmysel, zabolela vás a vyvolala množstvo spomienok na neúspešné vzťahy, či pripomenula bolestivú samotu? Je vašim snom nájsť partnera, ktorý vás bude naozaj milovať? Premýšľajte nad silou vesmírnych zákonov príťažlivosti.

Letné mesiace v nás ešte viac podporujú túžbu po romániku. Zostať iba pri snívaní o romantickej láske nám však vytúžený vzťah neprinesie. Premýšľali ste niekedy nad tým, čo znamená nájsť pravú lásku na celý život takú, kedy by ste zažívali reálny pocit, že ste milovaný, rešpekt, ocenenie, slobodu vo vzťahu, podporu, vernosť, stabilitu a všetko, po čom túžite? Prečo sa niektorým darí lepšie, iným horšie, aj keď im na prvý pohľad vlastne nič nechýba? Tajomstvo je vo vibračnej frekvencii našej osobnosti.

V skutočnosti to, či pritiahneme do svojho života lásku alebo nie, závisí od celkového nastavenia našej duše. Spôsob, akým rozmýšľame o sebe samom, ako sa cítime, čo o sebe hovoríme, ako sa k sebe správame, vysiela pre zákony príťažlivosti jasný signál – áno alebo nie. Ak totiž nemilujeme samého seba, nemôže nás milovať ani nikto iný. Môžeme jasne definovať , aký partnerský vzťah si želáme, môžeme urobiť partnerovi v živote miesto, môžeme sa starať o svoj vzhľad, môžeme byť spoločenský a nesedieť doma, vysnívaná láska si nás však nenájde, pretože naša duša vysiela prinajlepšom zmätený signál.
žiadosť o ruku, prsteň, manželstvo, zásnuby, ruky, láska, pár
láska Thinkstock

Prvým krokom k vytúženej pravej láske je teda liečenie vlastného vnútra, liečenie vlastného povedomia o sebe samom. Pomôže mocný archanjel lásky, Archanjel Chamuel, ktorý nám pomáha otvoriť naše srdce a roznecuje plameň lásky k sebe samému v našej najhlbšej podstate. Dotýka sa nás božskými kvalitami milosti, odpustenia sebe samému, čistoty a súcitu. Jeho energia prostredníctvom bezpodmienečnej lásky a vďačnosti na nás lieči zablokované srdce, uzavretosť voči vzťahu, bolesť z minulých trápení, traumatické spomienky, strach, predsudky a podobne.

Mágia: Vie privolať lásku, zdravie či spôsobiť prekliatie?

Vizualizácia uzdravenia srdcovej čakry s Archanjelom Chamuelom :

1. Posaďte sa do pohodlnej polohy a zabezpečte, aby vás nikto pár minút nerušil.

2. Zhlboka dýchajte, uvoľňujte svoje fyzické telo a upokojujte svoju myseľ od blúdiacich myšlienok smerom k sústredeniu sa na svoj dych.

3. Prihovorte sa v duchu Archanjelovi Chamuelovi, zavolajte ho o pomoc s liečením vášho srdca od minulých bolestí a strachov, ktoré vám bránia v získaní pravej lásky.

4. Opakujte v mysli trikrát afirmácie k otvoreniu sa láske :

– som chránená/ý Archanjelom lásky

– je bezpečné milovať

– som obklopená/ý láskou

– je jednoduché milovať

– ľudia reagujú na moju lásku láskou.

5. Poďakujte sa Archanjelovi Chamuelovi, opatrne precitnite a zostaňte ešte chvíľu v pokoji, aby doznela vo vás jeho energia liečenia.

6. Poznačte si svoje dojmy, pocity a myšlienky, ktoré k vám prišli, môžu obsahovať dôležité posolstvo anjelov k riešeniu vašej situácie s láskou.

Vizualizačné cvičenie budete musieť pravdepodobne opakovať niekoľkokrát, kým pocítite úľavu na srdci aj duši. Buďte k svojej duši jemní a pozorní tak, ako by ste boli k milovanej osobe a doprajte si čas na spracovanie výsledkov z cvičenia.

Nabudúce pokračujeme v téme získanie pravej lásky a liečenie srdca.

Alexandra Bikárová
Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen Virtue Archív AB

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk