Miluje ma? 14 prejavov, že jeho srdce patrí len vám

Dvaja, láska, milenci
Zdroj foto: GettyImages

Romantické gestá sú roztomilé, ale je ich možné ľahko predstierať. Pomocou týchto znakov zistíte, či váš partner ku vám prechováva naozajstnú lásku a možno sa z vás stane expert na to, kedy muž miluje ženu.

Láska nie je jedno veľké gesto. Je to séria drobných gest, ktoré by sme si mali dávať najavo po celý život, aby ste si bola partnerom istá, že vás má rád a ľúbi. Občas však každý z nás môže mať pochybnosti alebo môže byť zmätený. Aj pocit neistoty môže byť občas súčasťou prežívania lásky.

Dôležité je, aby vás vzťah robil spokojnou a partner vám dával pocit, že ste milovaná. V období zamilovanosti a poblúznenia sú prejavy romantiky pomerne časté. Ale ako pobláznenie začne slabnúť, pomaly sa vytrácajú aj gestá lásky, ktoré každá žena od chlapa vyžaduje.

Ako teda zistiť, či vás partner ešte stále miluje a chce tak, ako kedysi na začiatku vzťahu? Pomocou týchto „príznakov“ nájdete odpoveď na svoju otázku, či je muž do vás stále zaľúbený:

1. Komunikuje s vami

Keď vás muž miluje, hovorí s vami o svojich pocitoch a túžbach a, zároveň, sa zaujíma o vás a vaše emócie. Vzájomné rozhovory pomáhajú budovať lepší vzťah.

2. Je vami uchvátený

Prichytíte občas svojho partnera, ako na vás pozerá, keď ste zaneprázdnená? Je to znamenie, že ste pre neho príťažlivá.

3. Ochotne vám pomôže

Chlap, ktorý vás naozaj miluje, vám rád pomôže, aby ste bola šťastná. Namiesto sledovania svojho obľúbeného programu vám pomôže v kuchyni alebo v záhrade, aby ste toho nemali veľa a potom si spoločne doprajete zaslúžený oddych.

4. Spoločný čas

Trávi s vami veľa času, možno ešte viac času, ako trávi so svojimi priateľmi. Keď človek naozaj miluje partnera, vníma ho ako súčasť svojho života. Je jeho partner, ale aj kamarát.

Ak chcete urobiť radosť svojej polovičke, máme pre vás niekoľko tipov:

5. Snaží sa zapôsobiť

Ak vás miluje, snaží sa urobiť dojem, nie len na vás, ale aj na vašu rodinu a priateľov. Nerobí to preto, aby vám urobil radosť, ale pretože mu na tom naozaj záleží.

6. Rád vás objíma

Kedykoľvek vás pobozká, objíme, a keď idete niekam, vždy sa držíte za ruky. To všetko sú prejavy jeho lásky ku vám.

7. Významné udalosti

Môže mať toho v práci veľa, no napriek tomu si vždy pamätá všetky významné udalosti vo vašom živote. Výročie, narodeniny či sviatok zaľúbených. Nikdy vám nezabudne pripomenúť, aká ste pre neho výnimočná.

8. Zmenil svoj svet

Ak človek miluje, automaticky mení svoje návyky a svoj životný štýl, lebo chce tráviť viac času s vami. Nerobí to preto, že to od neho očakávate. Jednoducho to tak sám cíti.

9. Vie vás oceniť

Je všímavý a ocení každú zmenu, ktorú urobíte, či už je to nový účes alebo šaty, nikdy vám nezabudne povedať, aká ste krásna.

10. Podelí sa s vami o tajomstvo

Keď človek miluje, je k svojmu partnerovi otvorený a dokáže sa s ním podeliť aj o svoje tajomstvá, ktoré nepovedal nikomu inému. Verí vám, a preto nemá strach zdôveriť sa vám.

11. Chýbate mu

Aj keď vám to priamo nehovorí, pretože to môže znieť gýčovo, ak vás partner miluje, často sa mu za vami cnie. A keď sa konečne stretnete, vidíte v jeho očiach iskru a široký úsmev na perách.

12. Je na vás hrdý

Teší sa z vašich úspechov, s rovnakým nadšením, akoby to boli jeho vlastné. Je na vás pyšný a nehanbí sa oceniť vás ani pred svojimi priateľmi.

13. Plánuje

Neustále hovorí o svojich veľkých plánoch a o tom, čo všetko chce v živote dosiahnuť. A takmer všetky jeho plány sa točia okolo vás dvoch.

14. Maličkosti

Ukazuje vám svoju lásku drobnosťami, ktoré pre vás robí. Stará sa o vás keď ste chorá, kúpi vám zákusok, ktorý máte rada, nechá vás vybrať si miesto v kine a mnoho iných vecí, ktorými vám dáva najavo, ako vás miluje.

Poznáte lepší spôsob, ako vám môže muž ukázať, že vás miluje? Každodenné romantické gestá a milé prejavy lásky sú dôkazom toho, že vás má skutočne rád.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk