Milostný život v 20tich, 40tich a 60tich. Čo nás v posteli čaká?

Sex, pár, láska, zamilovanosť, milovanie, milenci, bozk

Ako vplýva starnutie na nášho partnera a tým aj jeho výkon v posteli? Pravda je krutá!

Starnutiu sa nevyhne nikto z nás a samozrejme dotkne sa aj nášho milostného života.  Tak ako všetko, aj táto skutočnosť má svoje výhody i nevýhody.

Mužský sex v dvadsiatich

Informácie zväčša z časopisov, nervozita, experimentovanie, objavovanie vlastného tela a tela partnerky. A častá masturbácia, na ktorú je priestor a čas. Takýto sex zažívajú zväčša dvadsaťroční, ktorí sú podľa sexuológa Petra Weissa na vrchole svojej sexuálnej aktivity.

Výhody: Spomínaná špička výkonnosti a skvelá kondička.

Nevýhody: Zbrklosť, neskúsenosť. Môže sa stať, že orgazmus pri ňom ani nezažijete, lebo nebude vedieť, ako na to

Mužský sex v tridsiatich

Poznávanie tela už máte obaja za sebou. Nastal čas ustálenia.

Nevýhody: Prichádza pokles výkonnosti i sexuálnej potreby. Občasná nedostatočná erekcia.

Výhody: Muž má už vlastné pravidlá, osvedčené metódy, vie ako uspokojiť ženu. Menej experimentovania a viac reality. Váš partner si niekedy dokonca vystačí aj s rýchlovkou a milovanie používa ako ventil zlého dňa.

Mužský sex v štyridsiatich

Hrozí nám nuda v posteli, pretože sexuálna výkonnosť žien stúpa a mužom klesá.

Nevýhody: Hypertenzia, erektilná dysfunkcia, cukrovka, artritída, stres. Obvykle sa vo veku okolo štyridsiatich rokov dostavuje stoporenie v spánku (niekedy sa to stáva mužom aj od 20 do 40 rokov), čo odborníci spájajú s dôsledkom aktivácie autonómneho nervového systému. Trvá dlhšie, než sa postaví, tak vás dámy čaká trochu viac práce.

Výhody: Nepredvedie síce výkon dvadsaťročného mladíka, ale presne vie, čo chcete. V tomto veku ho občas napadnú nápady ako swingers párty a podobne. Ale to sa skôr dá pokladať za nevýhodu, ak takýmto zábavkám nefandíte.

Mužský sex v päťdesiatich

Klesajúca hladina testostéronu vášho partnera sa citeľnejšie odráža na vašom intímnom živote. Keď máte sex raz do týždňa, je to super, ale rozhodne nie štandard. Váš partner sa začína ľutovať, ale väčšina mužského pokolenia má už za sebou dokazovanie tipu – Jááá na to máám.

Plusy: Už z toho nerobíte vedu a nerozhádže vás ani partnerovi utešovanie, že sex je zábava pre chudobných…

Mužský sex v šesťdesiatich

Končí sranda? Nie, vraj ešte nie. Peter Weiss tvrdí, že štyri pätiny mužov vo veku nad 60 rokov majú stálu sexuálnu partnerku a udržujú partnerský intímny život.Otázka je, aký?

Výhody: Dočkali sme sa? Škoda, že až teraz. V tomto veku totiž muži kladú dôrazna maznanie, intimitu a tiež na predohru.Čaká vás návrat k starému dobrému misionárovi.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk