Mia Maix tetovala LIVE na party The2015 v The Clube

Sobotňajšia party The2015 v bratislavskom The Clube
Roman Krajniak

The2015 je úspešným pokračovaním akcií The2012 a The2013, eventy, ktoré sa konajú každú sobotu už viac ako 130 týždňov po sebe v bratislavskom The Clube.

Reč je o najväčšej a najúspešnejšej sobotňajšej party na Slovensku. Návštevníci sa majú na nej možnosť stretnúť s tou najlepšou špičkou slovenských a zahraničných DJ-ov a so známymi tvárami šoubiznisu.

Vždy je na nich pripravené prekvapenie v podobe zaujímavých tematických vystúpení, ktoré nikde inde na svete neexistujú. Vďaka skvelej zábave, známym osobnostiam a nezameniteľnému programu boli na akcii prítomné aj rôzne známe médiá.

Sobotňajšia party The2015 v bratislavskom The Clube
Sobotňajšia party The2015 v bratislavskom The Clube Roman Krajniak

Agentúra Cherry&Cherry sa včera na Grand Opening The2015 party postarala o nezabudnuteľný zážitok, keď bývalá slovenská playmate a tattoo artistka Mia Maix naživo tetovala bývalému farmárovi Adamovi Kováčovi na chrbát logo The2015.

Ďalšie známe tváre ako Eva Cifrová, Mirka Luberdová, moderátorka Diana Hagerová, modelka Milena Maslíková, speváčka Suzie, herečka Suzzana Miracolato, či Miss Universe Bikini Miriam Mattová, sledovali ako vzniká permanentné tetovanie a popritom sa pri ich stoloch prelievali litre luxusného francúzskeho šampanského Moët & Chandon. Pri vstupe sa každý, kto prišiel, mohol nechať odfotiť s pôvabnými čokoládovými hosteskami.

Tradíciou týchto sobotňajších akcií je svetovo unikátna 3D mapping show na 16 metrovom bare ako originálny bonus. Ak by sa vám toto všetko zdalo málo, tak dvakrát za večer bolo možné s úžasom pozorovať neuveriteľnú akrobaciu na stuhách nad hlavami ľudí a o hudobnú zábavu, ktorá roztancovala celý klub vrátane všetkých prítomných celebrít, sa starali počas celej noci DJ Roman Zámožný a rezidentný dj The2015 – DJ Lipi, ktorý zároveň vyhral aj djskú súťaž The2012 v roku 2011.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk