Martin Meľo si užíva pôsobenie v relácii Domov, sladký domov

Martin Meľo
Martin Meľo facebook.com

Vystupovanie v RTVS je tentoraz pre mladého herca veľkou výzvou. Dosiaľ totiž podľa vlastných slov v televízii neimprovizoval.

Slovenský herec Martin Meľo si dosýta užíva vystupovanie v zábavno-súťažnej relácii RTVS Domov, sladký domov, do ktorej ho prizvali na začiatku jesene. Mladý interpret v každej časti nového formátu stvárňuje inú zaujímavú postavu. „Objavujem sa v každej časti relácie v rámci jednej zo súťažných úloh, kde majú známe osobnosti cez priezor hádať, čo mám oblečené alebo čo ako návšteva prinášam. Táto súťažná disciplína vyvrcholí mojím príchodom a improvizovanou scénkou. Vždy tam hrám inú, novú, nepredvídateľnú postavu, ktorá má milým spôsobom rozčeriť vody relácie a prekvapiť nielen súťažiacich, ale aj divákov. Raz som bol napríklad indický guru a v poslednej časti som si zahral starostu mojej rodnej dedinky Chlebnice,“ priblížil herec v rozhovore pre agentúru SITA.

Nová spolupráca je pre Meľa podľa vlastných slov veľkou výzvou. „Musím povedať, že je to pre mňa veľká výzva, keďže moje výstupy sú z veľkej časti improvizované a v zábavnej šou som takýmto spôsobom ešte nevystupoval. Som rád, že som túto ponuku prijal, je to pre mňa obrovská škola, taká škola hrou,“ priznal Meľo, ktorý si vraj sadol do nôty i s moderátorom relácie Michalom Hudákom. „Michala obdivujem v tom, ako briskne vie reagovať na akékoľvek podnety a vyrobiť z nich humor. Spolupracuje sa mi s ním veľmi príjemne, je to pohoda. Snáď sa raz stretneme aj v nejakom hranom komediálnom formáte,“ povedal herec.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk