MAREC - mesačný výklad pre všetky znamenia

Znamenia zverokruhu, horoskop
Thinkstock

Tak sa k nám pomaly približuje jar. Osobne mám jar veľmi rada, všetko sa prebúdza a krásne kvitne. Slniečko sa začína viac usmievať a zohrievať.

Všeobecné odporúčanie:

Niekedy môžeme mať pocit, že myšlienky si vyberajú nás. Nie je to tak. Každý z nás si sám volí myšlienky a to neustále. Vždy majú nejaký účinok a nemajú nikdy neutrálny význam. Preto sa skúste sústrediť na to, aké si vytvárate myšlienky. A naučte sa so svojou mysľou pracovať. Mesiac marec je pod silným vplyvom vesmíru. Možno ste sa v ostatnom čase stretli s nejakými problémami a prosíte o mimoriadnu pomoc. Tak vedzte, že tento mesiac sa vám dostáva Božej lásky viac, ako kedykoľvek inokedy. Nedajte sa zaslepiť strachom a ak nejaký máte, odovzdajte ho anjelom, ktorí vám ho pomôžu rozptýliť. Máte teraz skutočné požehnanie. Prestaňte mať pocit, že veci okolo vás musíte mať pod kontrolou. Uvoľnite sa a otvoria sa vám tak nové dvere.

Baran

Dôležitá je pre vás tento mesiac harmónia. A máte tu kartu požehnanie, preto všetko, čo ste mali v pláne urobiť, môžete. Je čas rozlúčiť sa a zakončiť jednu časť svojho života a začať novú, ešte lepšiu. Využite preto energiu, ktorá je pre vás na tento mesiac nastavená.

Býk

Komu potrebujete odpustiť? Ide to ťažšie? Jednoznačne to však urobte. Doprajte si tento mesiac aj viac pohybu, aby ste posilnili váš organizmus a cítili sa tak lepšie po všetkých stránkach. Buďte sami sebou, je to tiež základ pre vašu osobnú silu. Teraz je ten správny čas pohnúť sa dopredu. A vy viete, prečo….

Blíženci

Prosili ste o niečo? Želali ste si niečo? Práve teraz je ten správny čas pre zhmotnenie vašich prianí. Je čas postaviť sa pravde priamo do očí. Opustite všetko, čo nie je pre vás autentické, všetko, čo nie je v súlade s vašou dušou. Patrí sem možno aj zmena bývania. Nezabudnite stáť za svojimi názormi a hovorte áno iba v prípade, že to tak cítite.

Rak

Priznajte si svoje skutočné pocity ohľadne vášho vzťahu, či manželstva. Ste šťastní? Čo môžete pre svoj vzťah urobiť? Urobte to. Rysuje sa buď pracovný postup alebo úspešná zmena zamestnania. A aby sa vám splnilo, čo si želáte, je dobré venovať pozornosť afirmáciám, ktoré vám pomôžu vaše túžby naplniť.

Lev

Máte niečo v pláne a neviete ako na to? Udržiavajte svoju myseľ v kľude a inšpirácia príde.  To, načo sa pýtate, nastane, len buďte trpezliví, pretože sa prejaví vo vašom živote niečo, o čom ešte nateraz neviete. Buďte k sebe úprimní, pretože iba vy viete, čo chcete.

Panna

Môžete niekde začať odznova – nové bývanie, nová práca, nový partner, nové skúsenosti…..máte tu jednoducho tento mesiac tieto možnosti. Vyzývaní ste k viac pohybu, trošku po zime telo rozhýbať a tak nabrať nové sily.

Váhy

Niečo vás trápi na emočnej úrovni? Ktorú oblasť vášho života pevne zvierate vo svojich rukách (myšlienkach)? Odovzdajte všetko nebesiam, iba tak môže prísť k uzdraveniu situácie. Nadobudnete tak harmóniu a riešenie sa ukáže. Verte, že situáciu dokážete zvládnuť!

Škorpión

Ani neviem, čo napísať pre Škorpiónov……..krásne karty! Máte dôvod na oslavy – len ešte nejaká oblasť vášho života potrebuje trošku „dobrúsiť“ a dať do rovnováhy…..všetko je inak v poriadku. A čo ešte nie celkom, vyrieši sa báječným spôsobom.

Strelec

Vaše dlhy na rôznych úrovniach sú splatené! Nemusí isť len o financie. Tento mesiac ste pod silnou ochranou Archanjela Michaela. Dôverujte, pretože aj keď ešte nie všetko je podľa vašich prianí, pracuje sa na tom, aby ste boli šťastní a spokojní. Vaše priania sa uskutočnia.

Kozorožec

Odpočinok, kľud, nastolenie harmónie – to je pre vás dôležité. Ste vyzývaní byť samými sebou. Ukazovať svoje pravé JA, stáť si za svojimi názormi  a hovoriť áno vždy iba v prípade, že to tak cítite. Nemusíte svoje pocity pred nikým skrývať.

Vodnár

Ak máte nejaký plán ohľadne svojej práce, či podnikania, verte mu, pretože máte obrovskú šancu uspieť. Je dôležité pre vás dať si do poriadku vzťahy. Slobodní majú šancu stretnúť lásku.  Tí, ktorí sú vo vzťahu, je tu možnosť na „nový vietor“. Buďte otvorení zmenám a nelipnite na svojich predstavách ohľadne toho, ako má váš vzťah vyzerať. Nastal totiž čas na nádherné zmeny.

Ryby

Črtá sa vám krásna zmena, ktorá má korene už teraz. Naplno sa prejaví počas letných mesiacov. Premýšľate nad niečím, čo chcete uskutočniť? Potrebujete trošku viac informácií. Preto skúmajte, zisťujte. Prípadne sa aj rozlúčte s niečím starým, nefunkčným, otvorte sa novému. Pretože posledná karta ja karta – Vaše prianie je splnené. To znamená, že to, o čo žiadate je v podstate už splnené, len o tom ešte neviete.

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk