Má už 43 a stále vyzerá skvelo. Zistili sme za vás 8 tajomstiev krásy speváčky Shakiry

Shakira

Ako to len robí? Tu sú jej malé triky.

Nedávno mala 43 a stále vyzerá ako dievčatko. Reč je o speváčke Shakire, ktorá pozná pár tajomstiev ako oklamať vek. A možno ich poznáte i vy.

Krásna pleť

Aby pokožka pôsobila zdravo a žiarivo, používa sérum s vitamínom C, najmä keď je koža dehydrovaná. „Ak je pleť veľmi suchá, aplikujem vitamín E – kúpim kapsuly v drogériách, rozdrvím ich a dám si ich na tvár.“

Je veľmi dôležité, aby ste každý večer dôkladne umyli make-up, odporúča sa použiť špeciálny štetec.

Shakira
https://www.facebook.com/FansclubdeShakira/photos/a.417404025030615.1073741825.417402905030727/1144438868993790/?type=3&theater

Ochrana pred slnkom

Je veľmi dôležité chrániť pokožku pred agresívnym slnečným žiarením. Shakira namiesto bežného opaľovacieho krému používa opaľovacie krémy určené pre deti.

 Dostatok tekutín

Najmä počas leta treba podľa speváčky piť veľa čistej vody a zdržať sa slaných potravín, ktoré zachytávajú tekutinu v tele.

Prirodzený make-up

V make-upu dodržiava zásadu „čím menej – tým lepšie“. Na pery používa najradšej prirodzené odtiene a viac zvýrazňuje oči.

Kozmetika

Som úplne ľahostajná k rôznym kozmetickým ošetreniam, jednoducho preto, že nemám na to čas, “ tvrdí Shakira.

Správna strava

Shakira sa priznala, že kedysi rada jedla a všetko. Teraz sa síce kontroluje, ale i naďalej je veľa. Avšak vyberá si zdravšie jedlo.

Shakira
SITA/AP

Krásne vlasy

V starostlivosti o vlasy nepoužíva žiadne osobitné drahé prostriedky. Pred odchodom na slnko si dáva kondicionér, miluje oleje a šampóny bez síranov.

Úsmev

„Myslím, že najlepším make-up pre každú ženu je úsmev. Krásny úsmev dáva pocit dôvery, takže nezabúdajte i na starostlivosť o zuby,“ dodáva speváčka a my s ňou len súhlasíme. A čo vy?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk