LEV - horoskop na rok 2018

Lev, horoskop

Aký rok zažije toto znamenie?

Všetci ľudia narodení v znamení Lev budú cítiť energiu a vzrušenie, keď Urán vstúpi do ich oblasti kariéry. V podnikaní sa môžete začať lepšie spájať s mladšími generáciami. Toto sa začne diať od 15. mája. Ak ste premýšľali o začatí podnikania, bude to čas na formuláciu konceptov a abstraktných myšlienok potrebných na to, aby ste mohli začať.

Výkonná planéta Pluto je stále vo vašom sektore práce a Saturn sa k nemu pripojil koncom roka 2017, aby vám poskytol štruktúru, ktorú budete potrebovať na vybudovanie pracovného života a kariéry. Práve na tieto oblasti bude zameraný celý rok 2018. Zručnosti, ktoré sa naučíte, vám pomôžu v každodennom živote.

Veľká planéta Jupiter prináša energiu do vášho súkromného života a v budúcom roku môžete zažiť veľa nových vecí. Do rodiny môžu pribudnúť noví členovia rodiny a niektorí mladí ľudia alebo starší ľudia sa môžu pohnúť ďalej. Môžete sa rozhodnúť zmeniť dom alebo renovovať, pretože potrebujete viac priestoru.

Rok začína so zameraním na každodenné aktivity a praktické stránky vášho života. Urobte si poriadok v hlave a doprajte si čas i na relax.

31. januára je vo vašom znamení zatmenie Mesiaca. Venujte tento čas na zahĺbenie sa a vnútorné hľadanie samého seba, čo býva pre Levov niekedy ťažké. Je to dôležité, aby ste sa mohli posunúť vpred.

Po 19. februári sa počas štyroch týždňov budete zaoberať niektorými dlhmi, ktoré spôsobil váš partner. Toto je tiež čas darovať krv, ak to dovoľuje vaše náboženstvo a princípy.

21. apríla vaša planéta vstúpi do vašej profesionálnej zóny a vaša povesť sa dostane do pozornosti. Ak ste čestní, konečne ocenia vaše minulé pracovné projekty.

Od 22. mája vás čaká veľa zábavy s priateľmi a so spoločnosťou rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Koncom júna prichádza čas, kedy si Levy budú potrebovať odpočinúť. Vaša charakteristická túžba byť stále v centre pozornosti bude oslabená a vy budete túžiť skryť sa pred svetom s dobrou knihou. Je dôležité, aby ste sa dobre pripravili na veľký tlak, ktorý príde budúci mesiac.

Keď Slnko vstúpi do vášho znamenia, vy znovu vystúpite na výslnie. nemiešajte sa však do vecí, ktoré sa vás netýkajú a nenechajte sa strhnúť do projektov, ktoré si neželáte. Aj v súkromnom živote to budete mať napäté. Váš partner si bude potrebovať od vás oddýchnuť.

24. augusta a dni po ňom nastane čas plnenia vašich cieľov. Nestrácajte dôveru v seba. Je tu šanca na finančné prilepšenie.

23. október prináša dôraz na rodinné záležitosti a mohlo by dôjsť k tomu, že blízki ľudia opustia váš domov alebo sa vrátia späť. Tento mesiac naplánujte stretnutie rodiny.

Po 23. novembri prichádza opäť čas, kedy vás to ťahá zabávať sa s priateľmi a uniknúť z každodenného stereotypu.

Bude tak do 22. decembra. Po jeho uplynutí sa vaša nálada zmení. Na Vianoce a na Nový rok uprednostňujete pokoj a voľný čas túžite stráviť s tými, ktorí boli po celý rok vašim „vetrom pod krídlami“.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk