Kvety sú opäť späť: Spoznajte trendy, ktoré vás dostanú!

Kvety sú opäť späť: Spoznajte trendy, ktoré vás dostanú!
F&F

„Kvety? Na jar? Aké inovatívne.“ Viete, kto to povedal? Spomínate si na sarkastickú poznámku šéfredaktorky Mirandy Priestly z filmu Diabol nosí Pradu?

Florálne motívy sú skrátka neodmysliteľne späté s prichádzajúcim teplejším obdobím. Sú ale každý rok iné, menia svoje podoby a práve to je na nich inovatívne bez sarkastického podtónu. F&F ich opäť zaradilo do kolekcie na jar/leto 2015. Zdobiť budú šaty, topy, spodnú bielizeň, doplnky i topánky.

Kontrastné kombinácie

V lete sú kvetinové potlače farebné, hravé i odvážne. No s prichádzajúcou jarou akoby dizajnéri cítili, že ešte nie sme pripravení na nával vzorov v rôznych farbách. Preto sú v F&F florálne motívy na bielom či čiernom podklade a tlmia ich tmavé doplnky i jednofarebné nohavice, pokojne aj v čiernej farbe.

Aj bielizeň rozkvitne

V nadchádzajúcej sezóne kvety rozkvitnú aj na spodnej bielizni. Budú vytvárať romantické i rafinované spojenectvá s čipkou, jemnými materiálmi a na niektorých modeloch budú práve len kvety zakrývať to podstatné. Výber bude farebne veľmi bohatý, no hlavnou kombináciou na jar/leto 2015 má byť telová s tmavo-modrou.

Rozkvitnutá chôdza

Kvety budú sprevádzať aj každý krok. Objavia sa na lodičkách, sandáloch, na veľmi pohodlných balerínkach. Niesť sa budú na pastelovej vlne s vyšívanými kvetmi a obzvlášť zažiaria k jednoduchým outfitom. Oživia džínsy i dievčensky strihané šaty. Stačí už len, aby sa z ulíc vytratil sneh a teplomer ukazoval pozitívnejšie čísla.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk