Kristína Farkašová má za sebou svoj veľký deň, na Instagrame napísala tento vtipný komentár

Kristína Farkašová

Slovenská herečka, moderátorka a spisovateľka Kristína Farkašová sa vydala.

Tridsaťpäťročná rodáčka z Bratislavy povedala „áno“ svojmu partnerovi Petrovi Tormovi. O radostnú správu sa v pondelok podelila prostredníctvom služby Instagram. „Radostne vám moji milí oznamujem, že som šťastná Pani Tormová. Pán Torma je tiež šťastný,“ napísala ku snímke, na ktorej vidieť novomanželom obrúčky. Tridsaťšesťročný ženích sa svadbou pochválil už v nedeľu. „Chceli sme, lebo sme nemuseli,“ napísal o svadbe Torma. Sobáš sa podľa portálu Topky.sk konal cez víkend.

Správa o tom, že Farkašová a Torma tvoria pár, sa dostala na verejnosť minulý rok. Herečka predtým žila s redaktorom TV JOJ Jurajom Hajdinom, s ktorým má dvojčatá Matildu a Elu, a bola vydatá za herca a speváka Kamila Mikulčíka.

Kristína Farkašová vyštudovala divadelnú dramaturgiu na VŠMU, pričom dva semestre absolvovala aj na pražskej DAMU. Už počas školy začala hrať v Radošinskom naivnom divadle a neskôr aj v Činohernom klube v Prahe. Predstavila sa aj v muzikáloch Producenti a Príbeh ulice II. V súčasnosti moderuje reláciu Postav dom, zasaď strom. Spolu s Milanom Zimnýkovalom sa predstavila aj ako moderátorka relácie Legendy popu. Zahrala si v seriáloch ako Rodinné tajomstvá (2005), Ordinácia v ružovej záhrade (2007 – 2012), Zlomok sekundy (2011), Hoď svišťom (2011 – 2012), Nevinní (2011 – 2012), Cirkus Bukowsky (2013 – 2014) alebo Tajné životy (2014) a filmoch ako Poslední plavky (2007), Pouta (2009), Anjeli (2012) či Únos (2017). Za stvárnenie Kláry vo filme Pouta ju nominovali na Českého leva. Dcéra herca Borisa Farkaša sa venuje aj písaniu, na konte má knihy Som mama (2015) a Stále som mama (2017).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk