Krásne prsia bez implantátov?

Ako na krásne prsia?
thinkstockphoto.com

Ako dopomôcť krásnemu dekoltu bez zásahov lekárov a „zázračných“ piluliek? Existuje pár jednoduchých rád, ako si dopomôcť.

Prsia sú symbolom ženstva, preto tak veľmi prežívame, ako vyzerajú. Každá ich má nejakej veľkosti a tvaru, no vždy nám ide o to aby pôsobili plno, no prirodzene. Ako prispieť svojmu dekoltu, aby vyznel plnšie?

1. Držanie tela

Veľmi dôležité je to, ako držíte telo. Pokiaľ chcete pôsobiť obdarenejšie, vyššie a štíhlejšie, mali by ste brať do úvahy to, aby ste chodili vystreto. Pridáva vám to na sebavedomí a určite vám poďakuje aj vaša chrbtica.

Detox pre vašu pleť

2. Výber podprsenky

V dnešnej dobe už ťažko zistiť, ktorá žena má menšie a ktorá väčšie prsia. Je to z toho dôvodu, že spodné prádlo je na úrovni, kedy dokáže váš dekolt nielen vydvihnúť, ale aj podstatne zväčšiť. Výber správnej podprsenky je na vás. Môžete si zvoliť decentnejšiu jemne vystuženú, alebo push-up efekt podprsenku. Ovplyvní váš výstrih o jedno až tri čísla. To je sila!

3. Bronzer

Tmavšia farba rovnako ako na tvári, tak aj na vašej hrudi vyrobí modelačný efekt prehĺbenia. Použite bronzový púder, ktorý používate na lícne kosti do dekoltu v tvare Y. Uvidíte, že čiaročka medzi prsiami bude pôsobiť ešte výraznejšie.

4. Ploché bruško

Keby bolo tak jednoduché pribrať do pŕs (mimo silikónov a špeciálnych piluliek). Preto, že to tak nefunguje, skúste opačný účinok. Cvičenie, vďaka ktorému budete mať štíhly driek budú aj vaše prsia pôsobiť väčšie. Vyskúšajte napríklad pilates.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk