KOZOROŽEC - horoskop na rok 2022

Kozorožec, horoskop
Ste dominantná a prispôsobivá. Viete čarovať, či v meste alebo na vidieku. Stačí vám nájsť strom, skalu a skúsiť s ňou splynúť. Potom vyšlete energiu do budúcnosti pre zlepšenie kariéry, či kdekoľvek potrebujete.

Dynamický čas plný zábavy? Aj to možno čaká Kozorožcov. Čítajte tu.

Pre ľudí v znamení Kozorožec bude rok 2022 pomerne nestabilný. Toto obdobie sa dá rozdeliť do piatich základných fáz. Začiatok roka 2022 (od začiatku januára do konca marca) vás čaká skôr monotónny stereotyp, ktorý neprinesie do vašich životov výraznejšie zmeny. Ale nemusíte to brať negatívne. Len možno začiatok roka neprinesie také zmeny, ako ste očakávali. Ak ste náhodou v tomto období plánovali dovolenku, radšej ju odložte na neskoršie. Rozhodli ste sa napriek tomu pre voľné dni? Nemajte obavy, nečaká vás žiadne zlyhanie, iba dovolenku prežijete bez výraznejších zážitkov. Preto váš horoskop odporúča udalosti, ktorých cieľom je získať maximálnu spokojnosť, odložiť na neskorší dátum v roku 2022. Okrem toho je pozoruhodné, že na začiatku roka 2022 Kozorožci budú musieť držať svoj šarm na uzde. Inak to spôsobí určité ťažkosti v ich milostnom živote. Takže buďte opatrní.

Druhá etapa začne pri západe slnka tretej marcovej dekády a skončí v prvých dňoch mesiaca jún. Tentoraz vás čaká neuveriteľne jasný a aktívny čas, na rozdiel od predchádzajúcej fázy. Nastalo obdobie realizovať vaše nápady a plány. Mars sa stane vašim aktuálnym patrónom a jeho silná energia bude veľkým prínosom v každom smere. Najmä čo sa týka pracovného života. V tomto období naplánujte dôležité udalosti a významné rokovania. Hviezdy vám budú priať a ak sa samozrejme pričiníte i vy, podarí sa vám naplniť vaše sny. Len buďte úprimní a vytrvalí.Mars vám pomôže poraziť svojich súperov; no nemali by ste robiť krok stranou, a to bez ohľadu na to, čo sa deje.

Tretia etapa, ktorá začne s príchodom leta a skončí na začiatku prvej dekády septembra, bude predstavovať tiež pomerne tichý a pokojný čas. Avšak, táto fáza na rozdiel od začiatku roka, je viac harmonická. Podľa horoskopu na rok 2022 vás nečakajú žiadne epické situácie a otočné body, ktoré by zvrátili priebeh udalostí opačným smerom. Všetko sa bude pohybovať dopredu po vopred stanovenom kurze. V tomto okamihu môžete tiež znížiť aktivitu v práci a zamerať sa na osobné vzťahy. Zastavte sa a venujte pozornosť svojmu zdraviu a svojim myšlienkam. Začnite napríklad chodiť do posilňovne, alebo dokonca stačí ísť si zabehať vo večerných hodinách. Jeden kruh okolo domu a budete sa cítiť ako znovuzrodený človek. Nenechajte si ujsť túto príležitosť, pretože to je čas, keď vaše biorytmy budú najviac náchylné na fyzické cvičenie.

Štvrtá etapa začne od druhej dekády septembra a potrvá o niečo dlhšie ako mesiac. Vrchol jesene, kedy veľa ľudí prechádza depresiou a ďalšími negatívnymi emóciami, zažijete uprostred bláznivého víru udalostí. Táto fáza bude do značnej miery podobná druhej, ale až na pomerne významné rozdiely. Po prvé, budete musieť vynaložiť oveľa viac času a úsilia do vašej rodiny. A pojem „rodina“ je oveľa širší. Venujte väčšiu pozornosť svojim blízkym, vrátane vašich najlepších priateľov. Niektorí z nich môžu potrebovať vašu pomoc. Práve tento okamih sa môže pričiniť o pozitívne zmeny, ktoré nastanú v budúcnosti. Takže nebuďte leniví a ukážte svoj altruizmus.

Záverečná časť roka 2022 bude pre Kozorožcov celkom zábavná. Nastal čas naplánovať napríklad dovolenku, svadbu, oslavu. Toto obdobie bude presýtené zvláštnym nábojom, ktorý vám umožní vnímať udalosti veselšie a jasnejšie, ako počas predchádzajúcich mesiacov roka. Budete sa cítiť tiež vitálni a plní energie. Začiatok decembra tohto roka vám však prinesie i poznanie, že niektoré z vašich základných princípov sú v skutočnosti ďaleko od ideálu.

Mnoho predstaviteľov znamenia zverokruhu Kozorožec zažijú silný ideologický a duchovný skok, o ktorom sa im ani nesnívalo. Takže sa nemusíte trápiť malými nedostatkami či chybami, ktoré ste spravili počas roka 2022. Dôležité je, že na konci svojej cesty, získate niečo väčšieho, niečo naozaj významné, niečo, čo ste potrebovali pre naplnenie svojho osudu a pre svoj rozvoj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk