Klubové turné skupiny HEX sa presúva na október!

Hex presun turne 2.png

BACK TO THE CLUBS TOUR skupiny HEX sa odkladá na jeseň. Kapela sa tak rozhodla kvôli súčasnej zložitej situácii a najmä kvôli zdraviu a bezpečnosti, ktoré sú prioritou. Fefe, Yxo, Šarkan a Tybyke tak na avizované klubové turné vyrazia v druhej polovici októbra. Stále však môžete hlasovať za predkapely, svojho favorita vo vybranom meste podporte na stránke hudba.sk/hexturne. Hlasovanie potrvá do konca marca. Hlasovaním sa zároveň zapojíte do súťaže o vstupenky na koncert podľa vlastného výberu v Piešťanoch, Bratislave, Malackách, Prešove, Martine alebo v Trenčíne.

„Priatelia, súčasná zložitá situácia, ktorá postihla celý svet nás nesmierne mrzí. Chceme sa vám preto ospravedlniť, no sme nútení presunúť naše turné na jeseň 2020, pretože zdravie a bezpečnosť sú pre nás prioritou. Veľmi ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na vás na našom BACK TO THE CLUBS TOUR v októbri“.

Odkazuje skupina HEX svojim fanúšikom. Fefe, Yxo, Šarkan a Tybyke sú rovnako ako ostatní poctivo doma.

„Nie je to vôbec ľahké, myslím si však, že my Slováci berieme tento stav zodpovedne a verím, že aj vďaka zodpovednému správaniu nebude mat u nás táto situácia taký tragicky priebeh, ako v iných európskych krajinách. Je naozaj dôležite dodržiavať všetky nariadenia štátu, samospráv a miest. Verím, že to zvládneme čo najskôr,“ konštatuje Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Bohužiaľ musím povedať, že napriek voľným dňom navyše a celkom peknému počasiu, súčasná smutná situácia nenavodzuje príliš tvorivú atmosféru. Zažívame niečo úplne nové Pri pohľade na pusté mesto a vyľudnené podniky ma samozrejme napadajú námety na texty. Chcem však ešte chvíľu počkať, vôbec netuším, kam situácia speje, aj preto mi je ťažko robiť závery a popisovať atmosféru. V každom prípade v tvorbe HEXu budeme na ňu skôr, či neskôr reflektovať,“ konštatuje textár a skladateľ Martin „Fefe“ Žúži.   

Organizačné zmeny v termínoch turné však neovplyvnili súťaž, v ktorej si HEX hľadajú predskokanov. Do konca marca môžete na hudba.sk/hexturne hlasovať za predkapely. Zapojením sa do „rozstrelu“ v konkrétnom meste môžete vyhrať vstupenky na vybraný koncert.

„Ako kapelu nás najviac napĺňajú koncerty a kontakt s našimi fantastickými fanúšikmi. Keďže známe udalosti nám to teraz neumožňujú, rozmýšľame nad formou, ako sa s našimi fanúšikmi spojiť cez online priestor. Určite zahráme, ďalšie podrobnosti uvedieme na našich sociálnych sieťach. Ľúbime vás a buďte zodpovední!“ odkazuje bubeník Tibor „Tybyke“ Szabados

Hlasovať za predkapely môžete na stránke hudba.sk/hexturne.

Vstupenky si môžete kúpiť v sieti Predpredaj.sk. na
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hex-back-to-the-clubs-tour/

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk