Kelly Clarkson zverejnila fotku svojej dcérky na Twitteri

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson SITA/AP

Americká speváčka porodila dievčatko menom River Rose vo štvrtok 12. júna.

Kelly Clarkson zverejnila fotku svojej novorodenej dcérky na sociálnej sieti Twitter s textom: „Tu je naše nádherné dievčatko River Rose, váži 2.89 kg, meria 64 centimetrov, a je tým najlepším na planéte!!

River Rose Blackstock
River Rose Blackstock Twitter

Čerstvá mamička predstavila svoje týždňové bábätko na sociálnej sieti v piatok. Zverejnila fotku svojej dcérky v červenom retro kočiariku.

River Rose je prvou dcérkou speváčky a jej manžela Brandona Blackstocka, ktorého si vzala na súkromnom obrade v októbri 2013. Už vtedy speváčka predpovedala, že budú mať dievčatko. „Som si istá, že to bude dievča,“ zažartovala vtedy. Pohlavie dieťaťa potvrdila v januári.

Kelly Clarkson vydala šesť štúdiových albumov – Thankful (2003), Breakaway (2004), My December (2007), All I Ever Wanted (2009), Stronger (2011) a Wrapped In Red (2013).

Všetky sa umiestnili v prvej trojke amerického albumového rebríčka Billboard 200. Okrem toho má na konte výberovku Greatest Hits: Chapter One (2012) či tri EP nahrávky.

Je držiteľkou troch prestížnych hudobných cien Grammy. Medzi jej hity patria skladby ako Before Your Love, A Moment Like This, Since U Been Gone, My Life Would Suck Without You či Stronger (What Doesn’t Kill You).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk