Kde skryť sladkosti pred samým sebou?

Sladkosti, skrýša, žena, diéta, chuť na sladké, chladnička
shutterstock.com

Čo robiť, keď vás prepadne tá strašná chuť na sladké? Najlepšia rada znie nerobiť žiadne zásoby. Alebo ešte lepšia: predísť tejto strašnej chuti na sladké. No pre vás, ktorým niet rady, môže byť nápomocných pár tipov, kde schovať nezdravé dobroty, aby ste im nepodľahli.

Podnikáte výpravy po byte či dome s cieľom nájsť v tejto chvíli pre vás najcennejší sladučký poklad? Tiež začnete loviť v mysli, kde máte skryté zásoby? Máme pre vás pár tipov, ako chuti na sladké nepodľahnúť.

Skrýša vzdialená ďaleko

Maškrtná chuť nás zväčša prepadáva, keď máme chvíľku pre seba. A tu by nám mohla byť nápomocná naša lenivosť. Práve tá môže zvíťaziť nad chuťou na sladké. Väčšinou sa nám do ďalekej skrýše nechce ísť po ne. Ešte účinnejšie môže byť, ak sa do danej skrýše dostanete len tak, že musíte prejsť cez vonkajšie prostredie. Vtedy aj dážď a škaredé počasie pomôže vášmu odolaniu sladkostiam. Na tento účel poslúži dobre pivnica. Tie, čo bývajú v rodinnom dome, si môžu ukryť sladkosti do kôlne či chatky na náradie. V tomto prípade síce hrozí, že vám vaše dobroty objavia skôr ako vy aj iní maškrtníci, a to štvornohí obyvatelia lesa alebo lúk.

Ťažko dostupná skrýša

Sladkosti pred samým sebou môžete dobre ukryť na ťažko dostupných miestach. Napríklad skrýša hlboko pod posteľou. Vysoko na skrini. Zahádzaná množstvom vecí, ktoré potom musíte naspäť prácne poukladať. No chce sa nám to pre pár slín na sladké?

Požiadajte partnera, aby sladkosti pred vami skryl

Pre tých, ktorých nič neodradí, je najlepšia táto možnosť. Požiadať vášho partnera, aby pred vami sladké pokušenie skryl. No v žiadnom prípade vám skrýšu sladkých pokladov nesmie prezradiť! Nakoniec takto aspoň môžete vyskúšať jeho pevnú vôľu. Tiež či vám odolá. A z vypočúvania partnera so zámerom zistiť, kde je sladká skrýša, si môžete urobiť ešte sladšiu predohru.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk