Justin Bieber sa nechal po koncerte tetovať

Justin Bieber
Justin Bieber SITA/AP

Mladý spevák sa v minulosti nechal počuť, že sa mu páčia najmä klasické motívy.

Kanadský spevák Justin Bieber má nové tetovanie. Devätnásťročná hviezda sa nechala tetovať hneď po sobotňajšom koncerte v Austrálii. Bieberovi, ktorý sa v minulosti nechal počuť, že má rád klasické motívy, pribudol na ľavé rameno orol letiaci v oblakoch. Spevák zverejnil na instagrame fotografiu seba a miestneho tatéra, ktorý ho práve tetoval.

Okrem orla zdobí Biebera aj zhruba 17 ďalších motívov vrátane Ježiša, sovy a dievčaťa, ktoré pripomína jeho bývalú priateľku Selenu Gomez.

Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Na svojom konte má EP nahrávku My World (2009), štúdiovku My World 2.0 (2010), vianočný album Under The Mistletoe (2011) a tiež nahrávku Believe (2012). Na tej je trinásť skladieb vrátane singlov Boyfriend, As Long As You Love Me, Beauty And A Beat, Right Here a All Around The World. Spevák, ktorého zrejme najväčším hitom je skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk