JÚN 2017 - mesačný výklad z kariet pre jednotlivé znamenia

Horoskop, znamenia zverokruhu
Woman reading horoscopes on tablet www.thinkstockphotos.com

Na mesiac jún vykladám pre vás z kariet „Čarovní delfíny a morské víly“ a „Anjelských kariet“.

Baran

Riešite niečo a neviete, čo s tým? Nevidíte cestu, spôsob? Alebo ste zaseknutí v nejakej situácii? Vedzte, že máte pri sebe veľmi veľa pomocníkov „zhora“, alebo je niekto priamo vo vašej blízkosti, kto by vám vedel pomôcť. Akýmkoľvek spôsobom, ktorý vás posunie k rozhodnutiu, ktoré potrebujete urobiť. Ak neviete prísť na to, kto ten dotyčný pomocník je, je vám odporúčané meditovať alebo vyjsť si do prírody, kde načerpáte nielen energiu, ale prečistíte myseľ.

Býk

Wau, tento mesiac je pre býkov excelentný! Ďakujem – tiež som v znamení býka narodená a čakajú ma tento mesiac zásadné rozhodnutia……a posolstvo pre býkov je naozaj úžasné! Tak to využime, milí býci a býčice J. Všetko, do čoho sa pustíme, bude premenené na zlato – čiže, podarí sa nám. Je dobré využiť vnútornú silu, ktorú býkovia majú. Je dôležité byť TU a TERAZ, v priestore pozitívnej energie – tento mesiac máme aj krásny dar v podobe archanjela Michaela, ktorý je tu preto, aby nás uistil, že naše rozhodnutia sú správne a že sa vôbec nemusíme báť.

Blíženci

Mám vo svojom blízkom okruhu blížencov a karty presne „sadli“ na to, čo sa v ich živote deje. Takže – blíženci – prestaňte sa krútiť dokola v kruhu ako veveričky. Vyskočte konečne z tej bludnej „ničoty“ a hlavne, prestaňte hľadať dôvody, prečo niečo nemôžete urobiť. Preč s výhovorkami!!!! Prijmite svoju moc. Prijmite fakt, že ste dokonalí, úžasní, šikovní! Viete veľmi dobre, čo chcete, tak si za tým choďte a uskutočňujte svoje zámery. Nedržte sa situácií ako kliešť, odovzdajte ich a tak sa vám začnú v živote diať zmeny, ktoré vám zmenia život smerom k tomu pozitívnemu.

Rak

Odpustenie – to je karta pre tento mesiac pre vás, raci. Aj keď možno máte pocit, že nemáte komu odpúšťať, táto karta vám neprišla náhodou. Premýšľajte a skúste sa ponoriť viac do svojho vnútra. Je tam niečo alebo niekto, na koho máte zlosť alebo pociťujete nenávisť? Je nejaká situácia, z ktorou ste sa doposiaľ nevysporiadali, iba ste ju potlačili kdesi do pozadia? Potom je odpustenie na mieste. Odpustiť niekomu, niečomu, ale aj sebe. Tak môžete byť opäť silnejší, pretože odpustenie oslobodzuje a sníma okovy…….je to totiž posledná karta, ktorá hovorí o tom, že tak vám do života začnú prichádzať nové – veľmi pozitívne skúsenosti, zážitky, nové poznanie.

Lev

Ak podnikáte a nie veľmi sa vám darí, tento mesiac by sa mala karta obrátiť za podmienky, ak ste premýšľali  a pochopili, prečo vám podnikanie nešlo. Malo to svoju hlbšiu podstatu.  Ak máte prácu, ktorá vás nebaví, je čas premýšľať, čo s tým viete urobiť. Ak premýšľate, že by ste si otvorili živnosť, je ten správny čas. Jednoducho jún je o tom, aby ste si dali do poriadku pracovnú oblasť. Nemôžete fungovať, ak v tejto oblasti nie je rovnováha.

Vyšla tu karta „Liečenie vzťahu s matkou“ – hovorí, čo je potrebné urobiť. Každý z vás vie, či vo vzťahu s matkou má niečo, čo nie je v poriadku. Premýšľajte a opäť odporúčam ísť možno až do detstva. Sama som si myslela, že mám všetko v tejto oblasti ok a pri jednej meditácii mi vyskočili odrazu veci, ktoré som už ako dospelá úplne vytesnila a nepovažovala som ich za problém. Ale podvedomie sa ozvalo, že „moja, toto ti ešte robí šarapatu“. Prijmite preto božskú pomoc, nech odstránite všetko, čo vás ťažilo, ťaží – všetko, čo nie je v rovnováhe  – na všetkých úrovniach.

Panna

Tak to so všetkými okolo seba myslíte dobre!  A že nepočúvajú? Vyšla vám karta, ktorá hovorí – nežijete aj vy stále v nejakom obmedzení? V nejakých zaseknutých zvyklostiach? Nemáte veci naplánované a inak to byť nemôže? Ste vyzývaní, aby ste sa od týchto vecí oslobodili! Máte vyskúšať niečo iné, neznáme, z ktorého aj môžete mať na začiatku možno obavy, ale jedno, čím si môžete byť istí je, že nové skúsenosti a zážitky vás privedú k ďalšiemu rastu a poznaniu.

Váhy

Tu mi krásne karty naväzujú a vy, Váhy, budete vedieť, prečo to tak je…….Vymenujem vám ich, ako po sebe nasledujú a z balíčka som nemusela teraz ťahať, ale vypadli samé: „Osloboďte sa“, „Rozhodnite sa“ a „Prijmite svoju moc“ – takže ak ste uviazli v pre vás neriešiteľnej situácii, osloboďte sa od pocitu, že existuje niečo, čo sa nedá vyriešiť……možno je to iba tým, že vy máte predstavu o jedinom  možnom spôsobe riešenia. Tak reagujeme takmer všetci – máme predstavu o tom, ako by sa niečo malo stať. Ale osobne som si uvedomila, že moje predstavy, (lebo čas vždy ukázal) neboli správne. Možno sa niečo neudeje preto, lebo to nie je pre vás to správne riešenie. Preto poproste o riešenie, ktoré je pre vás to správne……a vaša intuícia, vaša duša vám tak presne našepká, čo máte urobiť a ako. Preto prijmite svoju moc.

Škorpión

Máte tento mesiac odpočívať, užívať si, preto ak ste premýšľali nad dovolenkou, choďte…Ak máte radi wellnes, rozmaznávajte svoje telo.

Tento mesiac ste pod silnou energiou (odpočívajte a táto energia vás posilní), ale je to aj o tom, že máte možnosť ju využiť k splneniu vašich prianí. Želajte si a čoskoro sa vám všetko splní.

Strelec

Strelci – „Liečenie vzťahu s otcom!“ – priorita pre vás na tento mesiac. Pomáhať vám bude magická energia, kedy môžete vyložiť menej úsilia, ale výsledok bude famózny! Je vo vašej blízkosti niekto, kto vám môže pomôcť, ak by ste sa cítili neistí.

Kozorožec

Všímajte si opakujúcich sa znamení, ktoré sa vám v ostatnom čase motajú pod nohami. Sú to pre vás veľmi dôležité informácie. Ide totiž o to, že ste práve v období, ktoré je najlepšie pre zmeny, nové príležitosti, prípadne ísť za hlasom svojho srdca. Obklopte sa iba pozitívnou energiou a vyhýbajte sa ľuďom, ktorí vidia svet iba v čiernom.

Vodnár

Niekedy sa cítite ako obete a váš život sa vám zdá nespravodlivý? Tak sa, prosím, týchto pocitov čo najrýchlejšie zbavte a premýšľajte, čo ste vy urobili pre to, aby ten váš život bol pestrý, veselý a spokojný. Odpoviete – že sa práve veľmi snažíte? Veď aj to môže byť príčina……prijmite seba samých, prijmite fakt, že máte na viac. Je vám odporúčané využívať ranné afirmácie k tomu, aby sa vám veci v živote začali meniť. Premýšľajte však starostlivo a opäť ako u niektorých znamení – choďte „do seba“. Prestaňte posudzovať a odsudzovať.

Ryby

Plávate si stále v malej riečke, kde máte málo príležitostí prejaviť vašu silu, kde máte obmedzený priestor a možnosti. Pritom máte na to, aby ste plávali v oceáne! Zvýšte preto svoj štandard, očakávajte pre seba viac! Prestaňte sa zmierovať s pre vás neprijateľnými vecami a faktami len preto, že je to pre vás pohodlnejšie. Akonáhle toto pochopíte a urobíte nejaké nové kroky, aj keď do neznáma – čaká vás enormný príliv prosperity…….tak ako sa rozhodnete? Malá riečka alebo oceán?

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk