Jeden kúsok nikdy nestačí!

Aktuálna kolekcia britskej módnej značky F&F
F&F

Originálna módna kolekcia, ktorá je inšpirovaná žiarivými farbami a nenútenou noblesou brazílskeho Ria.

Aktuálna kolekcia britskej módnej značky F&F ponúka mnoho exotických, ale aj elegantných prvkov pre každodenné či príležitostné nosenie. A práve overal je spoločným menovateľom pre ženskosť a atraktívnosť letnej sezóny.

„Hot“ atmosféra, ktorá oslní

Overal sa objavuje vo všetkých dámskych líniách F&F, v niekoľkých verziách a v dostatočne veľkom množstve farieb a vzorov. Pestré palmy a tropické kvety navodzujú „hot” atmosféru v podobe dlhého overalu na ramienka napríklad spoločne s rovnako vzorovanými sandálikmi. Krátke verzie so zvieracou potlačou, alebo v svetlom denime budú určite sexi doplnkom pre opálenú pokožku v kombinácii s neónovými odtieňmi plážových tašiek a flip flopov.

Aztécke motívy a kvetinové výšivky odzrkadľujú eklektickú kultúru Južnej Ameriky, takže zaručene originálne osviežia letný šatník v podobe vzdušnej mini verzie či postavu predlžujúceho overalu s bandeau topom.

Módne inšpirácie od F&F

A samozrejme niečo aj pre vyznávačky nadčasovej elegancie a vysokých podpätkov – overal v čiernom prevedení so stiahnutým pásom a rafinovanými detailmi, ako sú riasenie na dekolte, prepletanie na chrbte, či jemná mašlička na zadnom diely.

F&F overal je jednoducho nevyhnutnosťou leta 2014 v ktorejkoľvek podobe!

Viac na www.F-F.com

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk