III.Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu!

Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu!
Thinkstock

Väčšina duší prichádza prežiť svoj život v súvislosti so zodpovednosťou za svoje predchádzajúce rozhodnutia, myšlienky a pocity z minulého života. Spoznajte svoju karmu a zmeňte svoj život pozitívnym smerom.

Zákony Karmy sú jasné, objektívne a v súlade s našim najvyšším dobrom. Nie vždy sú príjemné a radostné, ale nie sú fixné a teda svoju karmu a následne svoj ďalší osud, môžeme meniť, rozvíjať a vytvárať podľa svojich predstáv! Zákonu Karmy však podlieha Zákon zodpovednosti, a teda svoju minulosť najprv potrebujeme pochopiť, poučiť sa z nej a následne na to môžeme vytvárať svoju budúcnosť podľa svojho najlepšieho presvedčenia, túžob a želaní.

Karma je teda spôsob, ako zabezpečiť, aby sme sa naučili prevziať zodpovednosť za svoje činy, myšlienky a pocity, za svoje vedomie a podvedomie, a to tým, že sa k nám vracajú dôsledky našich rozhodnutí v podobe, v akej vibrovali naše rozhodnutia a skutky. Je to mechanizmus, objektívny kolobeh, prostredníctvom ktorého sa rozvíjame a učíme.

Slovo karma doslova znamená kruh, koleso. Určuje a zaručuje duchovné spracovanie všetkých našich rozhodnutí a činov v priebehu všetkých životov, a tak nikomu a nikdy nič neprejde. Hranica času a priestoru je veľmi relatívna, a preto je možné „prenášať“ si z minulých životov dôsledky nášho konania aj do toho súčasného.

Ak je väčšinou karmický súčet našich myšlienok, pocitov a činov z minulých životov pozitívny, aj teraz máme karmu viac menej pozitívnu. Ak je však zväčša karmický súčet našich myšlienok, pocitov a konaní z minulých životov negatívny, v tomto živote budeme mať skôr prichystané karmické skúšky, ťažkosti, problémy. Karmický zákon predpokladá, že nájdeme dosť sily, odvahy, rozhodnosti, schopností a pomoci, aby sme tieto skúšky prekonali, pochopili a zmenili svoj život. Existujú aj karmické výnimky, alebo špeciálne programy či skúšky. Základný spôsob nazerania na karmické fungovanie je však približne takýto.

Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu!
Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu! Thinkstock

Pochopenie a spracovanie karmy, vplyvov našich minulých životov, nám dáva možnosť vytvoriť si vlastnými pocitmi, myšlienkami a vedomím konaním podľa duchovných zákonov novú a lepšiu budúcnosť. Je dobré preto vedieť, čo si prinášame z minulosti v podobe svojho karmického kódu – dátumu narodenia a čísla životnej cesty.

V predchádzajúcich dieloch sme uviedli návod, ako si vypočítať číslo životnej cesty, vibráciu životného čísla, ktoré je základné a najdôležitejšie, a teraz sa môžeme pozrieť na základné karmické prekážky a lekcie, ktoré v sebe obsahuje :

1 – učiť sa o nezávislosti, sebavedomí, vodcovstve a zažívať ich v pravde a pokore

2 – učiť sa slúžiť druhým, podporovať ich a byť diplomatický, bez pocitu obete a rozdávania sa

3 – učiť sa zažívať a prinášať druhým radosť a múdrosť prostredníctvom správnej komunikácie

4 – učiť sa byť stabilný, spoľahlivý, efektívny, usporiadaný a praktický a byť takýmto príkladom pre ostatných.

5 – učiť sa pružnému postoju k životu a k svetu, konštruktívne zachádzať so slobodou

6 – učiť sa múdrosti, dávať a prijímať lásku vo všetkých situáciách a vytvárať harmóniu

7 – hľadať hlbšie pochopenie života a s múdrosťou toto poznanie šíriť

8 – učiť sa, ako uviesť do rovnováhy duchovno a materiálno

9 – učiť sa byť nesebecký a súcitný a opúšťať to, čo už naďalej neslúži nášmu vyššiemu rastu

Pokiaľ sa v ďalších číslach vyskytli majstrovské čísla, máme pre seba na tento život nachystanú úlohu navyše :

11 – učiť sa prijímať intuitívne poznanie a žiť v súlade s duchovnými pravdami

22 – pracovať na uskutočnení nadosobných cieľov a slúžiť svetu praktickým spôsobom

33 – učiť sa umeniu trpezlivosti a správnemu načasovaniu

44 – prijímať a pracovať s čistotou ducha, ktorá urýchľuje náš vzostup a vyrovnať sa s egom

Pred ďalšími osobnými karmickými úlohami teda stojí naša základná karmická úloha vyplývajúca z nášho dátumu narodenia. Spája sa v nej výsledok a karmický súčet našich predchádzajúcich životov, a zodpovednosťou nás bude neustále doháňať. Jej zvládnutie je prvým krokom na ceste k svetlejšej budúcnosti a osudu.

Alexandra Bikárová
Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen Virtue Archív AB

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk